Württembergische Mettalwarenfabrik (WMF),Geislinger am Steige, Niemcy, kon. XIX w.

920.00

PARA LICHTARZY NEOMANIERYSTYCZNYCH,

Mosiądz platerowany;
wys. 23 cm
Sygnowane: W.M.F.
Stan zachowania: znaczne przetarcia srebrzeń.

SKU: 360862 Kategorie: ,