Gebrüder Kühn, Schwäbisch Gmünd, pocz. XX w.

2,300.00

PATERKA Z MOTYWEM LIŚCI LAUROWYCH

Srebro pr. 800; waga: 285g.;
30,8 x 15,8 x 11,3 cm
Puncowana: w prostokącie 800 | w owalu jednorożec wspięty na tylnych nogach – znak wytwórcy | korona, półksiężyc

SKU: 360861 Kategorie: ,