Niemcy, lata 30-te XX w.

575.00

SZKATUŁKA Z GIRLANDAMI Z WAWRZYNU

Srebro pr. 800; waga: 86 g;
10 x 8,3 x 3,5 cm
Puncowana: w tarczy korona i półksiężyc | w tarczy: 800 | w tarczy monogram wiązany gotykiem: LK (?)
Na pokrywie monogram TJ.
Możliwe, iż jest to wyrób Louisa Kuppenheima z Pforzheim, czynnegow l. 1900-40.

SKU: 360860 Kategorie: ,