Bruckmann&Söhne, Heilbronn, Niemcy, XIX/XX w.

4,600.00

PATERA NEOROKOKOWA

Srebro pr. 800; waga: 403 g.;
34,5 x 24,2 x 7,7 cm
Puncowana: półksiężyc, korona, 800 | orzeł – punca firmy Bruckmann&Söhne | D. Vollgold&Sohn – znak sprzedawcy
Patera dekorowana rokokowymi kartuszami i motywem kwiatów.
Firma założona została w roku 1805 i działała do roku 1973.

SKU: 360858 Kategorie: ,