Europa Środkowa, 2 ćw. XIX w.

3,048.00

KOSZYCZEK

Srebro próby 12;
11 x 23 x 15 cm; waga 327 g.
Puncowany: w prostokącie: 12 | w owalu: nieczytelny znak.
Stan zachowania: drobne ubytki filigranu

SKU: 360833 Kategorie: ,