Europa Środkowa, 2 ćw. XIX w.
KOSZYCZEK

Opis Srebro próby 12;
11 x 23 x 15 cm; waga 327 g.
Puncowany: w prostokącie: 12 | w owalu: nieczytelny znak.
Stan zachowania: drobne ubytki filigranu

Base price 3048,00 zł