USA (?), pocz. XX w.

1,380.00

5 KIELISZKÓW

Srebro sterling; waga: 143 g.; wys. 9,3 cm
Puncowane: STERLING | 925 | w tarczy: 30

SKU: 360828 Kategorie: ,