Berlin i Sheffield, Niemcy i Anglia, l. 90-te XIX w.
Para srebrnych filiżanek
Opis Srebro pr. 800 i sterling (925); waga: 192 g. i 214 g.; wys. 6 cm
Puncowana: w kartuszu: JD&S - punca wykonawcy John Dixon&Sons| w kwadracie korona - znak miejski Sheffield | w prostokącie kroczący lew - punca dla srebra próby 925 | w kwadracie o ściętych narożnikach: Y - litera datująca dla roku 1891   cena za sztukę

Base price 920,00 zł