Berlin i Sheffield, Niemcy i Anglia, l. 90-te XIX w.

920.00

Para srebrnych filiżanek

Srebro pr. 800 i sterling (925); waga: 192 g. i 214 g.; wys. 6 cm
Puncowana: w kartuszu: JD&S – punca wykonawcy John Dixon&Sons| w kwadracie korona – znak miejski Sheffield | w prostokącie kroczący lew – punca dla srebra próby 925 | w kwadracie o ściętych narożnikach: Y – litera datująca dla roku 1891

cena za sztukę

SKU: 360827 Kategorie: ,