ORZEŁ W KORONIE – GODŁO POLSKI, XIX w.

4,025.00

Metal srebrzony, złocony; 25 x 28,5 cm
Korona mocowana na śrubie, śruby mocujące na szponach i skrzydłach
W typie orła jagiellońskiego.