ZESTAW ŁYŻECZEK, Austria, Wiedeń, Johann Vaugoin, 1894 – 1914

805.00

11 łyżeczek do kawy i dwie do przypraw, srebro, próba 3, czerpaczki wewnątrz złocone; waga 190 g, dł. 11,2 i 8 cm
Wyryty inicjał JN
Puncowanie: w pięcioliściu głowa Diany z cyfrą 3 i literą A; monogram złotnika J.V