ZESTAW TOALETOWY, pocz. XX w.

1,092.00

Srebro, próba 800, drewno, szkło fazowane, końskie włosie, ircha, stal niklowana, masa plastyczna
W składzie lusterko (27 cm), trzy szczotki (12, 14,5 i 15 cm), łyżka do butów ( 23 cm), dwa haczyki do sznurowadeł (22 i 14,5 cm), odcinak (14 cm), dłutko (13 cm), polerka (10 cm), grzebień (21 cm)
Wyryty monogram EH
Puncowanie: EM (monogram wiązany); 800