ZEGAR Z MŁODZIEŃCEM Z KOSZEM WINOGRON, Francja, Paryż, Japy Freres, 2. poł. XIX w.
Brąz i mosiądz złocony; wys. 31 cm

Mechanizm sygnowany: S | 620 | w okręgu: Medaille d`or | Japy Freres | Brevete

Base price 3894,00 zł