ZEGAR KOMINKOWY Z PUTTEM I ŁABĘDZIEM
Francja, Paryż, Charles Pickard i Adolphe Punant, 3. ćw. XIX w.

Brąz złocony i srebrzony, emalia, stal; wys. 36 cm
Mechanizm sygnowany: Ch. PICKARD | & | AD. PUNANT | 1648 | Paris | w okręgu: Medaille d`argent | Vincent & Cie
Stan zachowania: pęknięcia emalii i odprysk na tarczy.

Base price 9440,00 zł