ZEGAR OKRĘTOWY, Polska, Warszawa, A. Modro, pocz. XX w.
Obudowa metal niklowany, śr. 20 cm

Sygnowany na tarczy: A. Modro Warszawa; na obudowie wybite: 2333192

Sprawny mechanizm

Base price 11800,00 zł