ZEGAR KOMINKOWY, Francja, Paryż, Adolphe Mougin, k. XIX w.
Obudowa marmur; 37 x 19 x 13 cm

tarcza emaliowana, mechanizm o naciągu sprężynowym, regulatorze wahadłowym, bicie godzin i półgodzin

Sygnowany na tylnej płycie mechanizmu: Ad. Mougin Deux Mmedailles; 1110

Stan: klejony narożnik podstawy

Base price 2360,00 zł