ZEGAR Z DAMĄ PRZEGLĄDAJĄCĄ BIŻUTERIĘ, Francja, Paryż, Vincenti, poł. XIX w.
Obudowa: brąz, marmur, wys. 42 cm

Mechanizm o naciągu sprężynowym z regulatorem wahadłowym, bicie godzin i półgodzin; sygnowany: Vincenti et Cie Medaille d'Argent

Base price 4130,00 zł