ZEGAR KOMINKOWY Z ZEUSEM I AMALTEĄ
Francja, Paryż, Japy Freres, 2. poł. XIX w.

Brąz złocony i patynowany, emalia, stal; wys. 45 cm
Mechanizm sygnowany: Medaille d`or | Japy Freres | 1058
Stan zachowania: spękania emalii na tarczy, brak dwóch drobnych elementów w rzeźbie.

Base price 9440,00 zł

77