ZEGAREK, Szwajcaria, Genewa, Cornavin
Męski, na rękę, śr. 35 mm

Koperta złocona

Sygnowany: korona / Cornavin / Geneve / 17 jewels / Antimagnetic / Swiss; na kopercie: Swiss Made Antimagnetic Stainless Steel Back

Base price 708,00 zł