ZEGAR Z RAFAELEM, Francja, Paryż, Japy Freres, Francja, 3 ćw. XIX w.
Brąz i mosiądz złocony, emalia, stal; wys.: 35 cm

Mechanizm znakowany: 62JD | niedobita okrągła pieczęć et Cie | medal, w którym napis: MEDAILLE D`OR | Japy Fréres
Stan zachowania: pęknięcia emalii na cyferblacie i odpryski emalii.

Base price 3422,00 zł