Zresetuj wszystko

Galeria:
Strona 1 z 8
Wyników 1 - 36 z 266

zegarki i zegary

287887

ZEGAR Z KOBIETĄ - ROZBITKIEM, pocz. XX w.

Obudowa stop metali patynowany, wys. 64,5 cm
Cena: 1652,00 zł
287887

Cena: 1652,00 zł
28634

ZEGAR Z MŁODZIEŃCEM Z POCHODNIĄ, pocz. XX w.

Obudowa stop metali patynowany, mosiądz, wys. 66,5 cm
Cena: 1652,00 zł
28634

Cena: 1652,00 zł
28596

ZEGAR WISZĄCY Z TANCERKĄ Z SZARFĄ, ok. 1900

Obudowa stop metali patynowany, mosiądz, wys. 76 cm
Cena: 1652,00 zł
28596

Cena: 1652,00 zł
28365

ZEGAR W KSZTAŁCIE LIRY, poł. XIX w.

Drewno czernione, brąz, złocenie, wys. 53 cm
Cena: 10030,00 zł
28365

Cena: 10030,00 zł
24755

BUDZIK PODRÓŻNY, ok. 1930

Obudowa mosiężna, mechanizm o naciągu sprężynowym z regulatorem balansowym; 6 x 5 x 3,5 cm
Cena: 590,00 zł
24755

BUDZIK PODRÓŻNY, ok. 1930

Cena: 590,00 zł
35368

ZEGAR KOMINKOWY, Francja, Paryż, Adolphe Mougin, k. XIX w.

Obudowa marmur; 37 x 19 x 13 cm
Cena: 2360,00 zł
35368

Cena: 2360,00 zł
35286

ZEGAR KOMINKOWY, Niemcy, Friedrich Böhler, ok. 1900

Obudowa czarny marmur, brąz; 37 x 30 x 15 cm
Cena: 4720,00 zł
35286

Cena: 4720,00 zł
174322

ZEGAR, Francja lub Szwajcaria, XIX w.

Obudowa drewniana 13 x 13 cm, z zawieszką, tarcza emaliowana w mosiężnym pierścieniu
Cena: 4484,00 zł
174322

Cena: 4484,00 zł
42045

ZEGAR Z MAŁYM RYSOWNIKIEM, ok. 1880

Obudowa czarny marmur, brąz, wys. 43,5 cm
Cena: 2360,00 zł
42045

Cena: 2360,00 zł
4173

ZEGAR Z KONNYM ŁUCZNIKIEM, 2 poł. XIX w.

Obudowa brąz patynowany, złocony, wys. 49 cm
Cena: 5900,00 zł
4173

Cena: 5900,00 zł
4156

ZEGAR Z LUDWIKIEM GONZAGĄ, KSIĘCIEM NEVERS, poł. XIX w.

Obudowa brąz złocony, wys. 38 cm
Cena: 4720,00 zł
4156

Cena: 4720,00 zł
28667

ZEGAR KOMINKOWY Z WINOBRANIEM, Francja, k. XIX w.

Stop metali, marmur, wys. 58 cm
Cena: 4130,00 zł
28667

Cena: 4130,00 zł
11784

ZEGAR, Niemcy, Schwäbisch Gmünd, Erhard & Söhne, ok. 1880

Obudowa: drewno, stal, mosiądz; 27 x 23,5 x 9,5 cm
Cena: 5900,00 zł
11784

Cena: 5900,00 zł
34074

ZEGAR Z DAMĄ PRZEGLĄDAJĄCĄ BIŻUTERIĘ, Francja, Paryż, Vincenti, poł. XIX w.

Obudowa: brąz, marmur, wys. 42 cm
Cena: 4130,00 zł
34074

Cena: 4130,00 zł
39544

ZEGAR SZAFKOWY, Niemcy, Lenzkirch, po 1930

Obudowa drewniana, wys. 36,5 cm
Cena: 944,00 zł
39544

Cena: 944,00 zł
3938

ZEGAR KREDENSOWY, Niemcy, Schwenningen, Friedrich Mauthe, ok. 1930

Obudowa drewniana 32 x 71 x 16 cm
Cena: 708,00 zł
3938

Cena: 708,00 zł
3925

GARNITUR KOMINKOWY, k. XIX w.

Czarny marmur, intaglio, dekoracja ryta, złocenia; zegar wys. 39,5 cm, patery 23 cm
Cena: 3540,00 zł
3925

GARNITUR KOMINKOWY, k. XIX w.

Cena: 3540,00 zł
39152

ZEGAR Z PERSONIFIKACJĄ NAWIGACJI, Francja, Paryż, Bracia Japy, po 1844

Obudowa brąz złocony, 40 x 45 x 15 cm
Cena: 2360,00 zł
39152

Cena: 2360,00 zł
3875

ZEGAR EMPIROWY, Francja, Paryż Louis Mallet, ok. 1825

Obudowa brąz złocony, 45 x 32 x 15 cm
Cena: 8260,00 zł
3875

Cena: 8260,00 zł
38365

ZEGAR NAGRODOWY OD CESARZA WILHELMA II, Niemcy, Berlin, Adolf Oppermann, 1893

Obudowa drewno czernione, aplikacje brąz złocony, szkło fazowane; wys. 67 cm
Cena: 7080,00 zł
38365

Cena: 7080,00 zł
38291

ZEGAR PODŁOGOWY TYPU LONG CASE, Anglia, Londyn, William Smith, 2 poł. XVIII w.

Obudowa drewniana; 242 x 51 x 25 cm
Cena: 5900,00 zł
38291

Cena: 5900,00 zł
193-zegarek-kieszonkowy-szwajcaria-k-xix-w

ZEGAREK KIESZONKOWY, Szwajcaria, k. XIX w.

Dwukopertowy, zewn. koperta srebrna, próba 800, złocenie, śr. 48 mm, Puncowanie: pardwa, 0,800, półksiężyc, korona, 587791
Cena: 460,00 zł

Cena: 460,00 zł
27842

ZEGAR LATARNIOWY, Anglia, XVII w.

Obudowa: mosiądz, 39 x 15 x 15 cm
Cena: 7670,00 zł
27842

Cena: 7670,00 zł
20110202_111535_026

ZEGAR Z MOTYWAMI BACHICZNYMI

Francja, Paryż, Susse Freres, ćw. XIX w.
Cena: 14042,00 zł
20110202_111535_026

ZEGAR Z MOTYWAMI BACHICZNYMI

Cena: 14042,00 zł
28269

ZEGAR KOMINKOWY, Austria, 1. ćw. XIX w.

Drewno, emalia, mosiądz, szkło; 40 x 29,2 x 12,5 cm
Cena: 7080,00 zł
28269

Cena: 7080,00 zł
279139

ZEGAR W TYPIE RELIGIEUSE, Vincenti & Cie, 2 poł. XIX w.

Drewno, fornir, mosiądz; 69,5 x 46 x 19,5 cm
Cena: 9440,00 zł
279139

Cena: 9440,00 zł
112

ZEGAR Z RAFAELEM, Francja, Paryż, Japy Freres, Francja, 3 ćw. XIX w.

Brąz i mosiądz złocony, emalia, stal; wys.: 35 cm
Cena: 3422,00 zł
112

Cena: 3422,00 zł
20101006_114712_a88n227 kopia

ZEGAR Z MŁODZIEŃCEM Z KOSZEM WINOGRON, Francja, Paryż, Japy Freres, 2. poł. XIX w.

Brąz i mosiądz złocony; wys. 31 cm
Cena: 3894,00 zł
20101006_114712_a88n227 kopia

Cena: 3894,00 zł
zegar-kominkowy-kwadransowy-z-repetycja-nn

ZEGAR KOMINKOWY, KWADRANSOWY Z REPETYCJĄ, Francja, 3 ćw. XVIII w.

Obudowa drewniana - buczyna, mazerunek, przeszklony front i wieńcząca gałka mosiężne, złocenia, mosiężna tabliczka z wyrytym: Robert; 48 x 30 x 12,5 cm
Cena: 7670,00 zł

Cena: 7670,00 zł
zegar-kominkowy-francja-2-pol-xix-w

ZEGAR KOMINKOWY z WAWRZYŃCEM II MEDYCEUSZEM, Francja, 2 poł. XIX w.

Porcelana, farby muflowe, złocenia, metal; wys.: 44 cm
Cena: 6490,00 zł

Cena: 6490,00 zł
108-zegar-scienny-typu-kartel-francja-paryz-vincenti-po-1887

ZEGAR ŚCIENNY TYPU KARTEL, Francja, Paryż, Vincenti, po 1887

Brąz, resztki złocenia, 58 x 30 cm
Cena: 3540,00 zł

Cena: 3540,00 zł
zegar-rosja-petersburg-c-f-granroth-po-1855

ZEGAR W STYLU LUDWIKA XVI, Rosja, Petersburg, C. F. Granroth, po 1855

Brąz złocony; wys. 70 cm
Cena: 35400,00 zł

Cena: 35400,00 zł
26594

ZEGAR KOMINKOWY Z ZEUSEM I AMALTEĄ

Francja, Paryż, Japy Freres, 2. poł. XIX w.
Cena: 9440,00 zł
26594

Cena: 9440,00 zł
a88n177 kopia

ZEGAR KOMINKOWY Z PUTTEM I ŁABĘDZIEM

Cena: 9440,00 zł
a88n177 kopia

Cena: 9440,00 zł
20140602_124855_087

ZEGAR KOMINKOWY, Francja, Paryż, Petit, ok. 1820

Obudowa brąz złocony, 46 z 30,5 x 10 cm
Cena: 10030,00 zł
20140602_124855_087

Cena: 10030,00 zł
Strona 1 z 8