Galeria:
Strona 1 z 8
Wyników 1 - 36 z 264

zegarki i zegary

39544

ZEGAR SZAFKOWY, Niemcy, Lenzkirch, po 1930

Obudowa drewniana, wys. 36,5 cm
Cena: 944,00 zł
39544

Cena: 944,00 zł
3938

ZEGAR KREDENSOWY, Niemcy, Schwenningen, Friedrich Mauthe, ok. 1930

Obudowa drewniana 32 x 71 x 16 cm
Cena: 708,00 zł
3938

Cena: 708,00 zł
3875

ZEGAR EMPIROWY, Francja, Paryż Louis Mallet, ok. 1825

Obudowa brąz złocony, 45 x 32 x 15 cm
Cena: 8260,00 zł
3875

Cena: 8260,00 zł
27842

ZEGAR LATARNIOWY, Anglia, XVII w.

Obudowa: mosiądz, 39 x 15 x 15 cm
Cena: 7670,00 zł
27842

Cena: 7670,00 zł
20110202_111535_026

ZEGAR Z MOTYWAMI BACHICZNYMI

Francja, Paryż, Susse Freres, ćw. XIX w.
Cena: 14042,00 zł
20110202_111535_026

ZEGAR Z MOTYWAMI BACHICZNYMI

Cena: 14042,00 zł
28269

ZEGAR KOMINKOWY, Austria, 1. ćw. XIX w.

Drewno, emalia, mosiądz, szkło; 40 x 29,2 x 12,5 cm
Cena: 7080,00 zł
28269

Cena: 7080,00 zł
20120827_141809_119

ZEGAR KOMINKOWY Z FIGURĄ MARIANNY, Francja, poł. XIX w.

Brąz cyzelowany, złocony; 31 x 35 x 8,5 cm
Cena: 5664,00 zł
20120827_141809_119

Cena: 5664,00 zł
279139

ZEGAR W TYPIE RELIGIEUSE, Vincenti & Cie, 2 poł. XIX w.

Drewno, fornir, mosiądz; 69,5 x 46 x 19,5 cm
Cena: 9440,00 zł
279139

Cena: 9440,00 zł
108-zegar-scienny-typu-kartel-francja-paryz-vincenti-po-1887

ZEGAR ŚCIENNY TYPU KARTEL, Francja, Paryż, Vincenti, po 1887

Brąz, resztki złocenia, 58 x 30 cm
Cena: 3540,00 zł

Cena: 3540,00 zł
zegar-rosja-petersburg-c-f-granroth-po-1855

ZEGAR W STYLU LUDWIKA XVI, Rosja, Petersburg, C. F. Granroth, po 1855

Brąz złocony; wys. 70 cm
Cena: 35400,00 zł

Cena: 35400,00 zł
26594

ZEGAR KOMINKOWY Z ZEUSEM I AMALTEĄ

Francja, Paryż, Japy Freres, 2. poł. XIX w.
Cena: 9440,00 zł
26594

Cena: 9440,00 zł
a88n177 kopia

ZEGAR KOMINKOWY Z PUTTEM I ŁABĘDZIEM

Cena: 9440,00 zł
a88n177 kopia

Cena: 9440,00 zł
20140602_124855_087

ZEGAR KOMINKOWY, Francja, Paryż, Petit, ok. 1820

Obudowa brąz złocony, 46 z 30,5 x 10 cm
Cena: 10030,00 zł
20140602_124855_087

Cena: 10030,00 zł
zegar-kominkowy-z-figura-psyche-lemerle-charpentier

ZEGAR KOMINKOWY Z FIGURĄ PSYCHE

Cena: 25960,00 zł

Cena: 25960,00 zł
30988

ZEGAREK ATLANTIC WORLDMASTER SUPER, Szwajcaria, ok. 1965

Męski, na rękę, śr. 36 mm
Cena: 708,00 zł
30988

Cena: 708,00 zł
30873

ZEGAREK PALLAS, Szwajcaria, ok. 1955

Męski na rękę, śr. 37 mm, bransoleta
Cena: 354,00 zł
30873

Cena: 354,00 zł
30368

ZEGAREK DOXA, ok. 1965

Męski, na rękę, śr. 35 mm, koperta złocona
Cena: 590,00 zł
30368

ZEGAREK DOXA, ok. 1965

Cena: 590,00 zł
13429

ZEGAR GABINETOWY, Polska, poł. XX w.

Plater na mosiądzu, szary marmur, wys. 23,5 cm
Cena: 2360,00 zł
13429

Cena: 2360,00 zł
34453

ZEGAREK NE RĘKĘ, Tissot, poł. XX w.

Koperta złota, pr. 585, śr. 30 mm
Cena: 4130,00 zł
34453

Cena: 4130,00 zł
34249

ZEGAREK NA RĘKĘ, Szwajcaria, Cyma, poł. XX w.

Cena: 4720,00 zł
34249

Cena: 4720,00 zł
34146

ZEGAREK MĘSKI NA RĘKĘ, Szwajcaria, Schaffhausen, poł. XX w.

Koperta złota, pr. 750, śr. 35 mm
Cena: 4720,00 zł
34146

Cena: 4720,00 zł
34051

Cena: 4720,00 zł
34051

Cena: 4720,00 zł
3393

Cena: 14160,00 zł
3393

Cena: 14160,00 zł
Strona 1 z 8