NÓŻ DO PAPIERU Z FIGURKĄ PSA, Polska, Warszawa, Fabryka Wyrobów Metalowych i Platerowanych Braci Klotz, po 1909

575.00

Cyna, dł. 26 cm
Sygnowany w sześciokącie: Bcia | KLOTZ
Stan zachowania: wygięty sztych