Adolphe Joseph HUOT

PRZYPOWIEŚĆ O CHCIWYM ROLNIKU wg Rembrandta, przed 1880 Litografia, papier; 276 x 335 mm Sygnowana z płyty pod ryciną l: Huot, Lith.; p.: Imprimé par PAUL PETIT.
20130827_161941_163a