SEPET NA CYGARA, Francja, 1 tercja XX w.

Drewno, masyw sosna, intarsje, wys. 19, promień 16 cm Na trzech nóżkach, cylindryczny; oskrzynienie na planie wycinka koła o kącie 96 stopni; u dołu szuflada na zawiasie; wyżej podzielona pionowo szafka, drzwiczki od wewnętrznej strony z dwiema półkami o okrągłych otworach na przybory Stan zachowania: Pionowe pęknięcie, zarysowania forniru, brak uchwytu drzwiczek
20121002_183846_126