SEPET NA CYGARA, Francja, 1 tercja XX w.
Drewno, masyw sosna, intarsje, wys. 19, promień 16 cm
Na trzech nóżkach, cylindryczny; oskrzynienie na planie wycinka koła o kącie 96 stopni; u dołu szuflada na zawiasie; wyżej podzielona pionowo szafka, drzwiczki od wewnętrznej strony z dwiema półkami o okrągłych otworach na przybory
Stan zachowania: Pionowe pęknięcie, zarysowania forniru, brak uchwytu drzwiczek
Opis Obiekt dostępny w Galerii na Freta
Warszawa, Freta 25
Miejsce: Galeria na Freta

Base price 920,00 zł