PARA SZTUĆCÓW MYŚLIWSKICH OTHELLO, Niemcy, Solingen, Anton Winger Jr, pocz. XX w.
Stal nierdzewna, poroże, dł. 28,5 i 25 cm
Puncowane: Othello, Anton Wingen Jr Solingen

Base price 345,00 zł