Rosja, XIX/XX w.
PRZYCISK NA BIURKO - ROSYJSKI SPRZEDAWCA

Opis Brąz złocony, okładzina z lapislazuli;
wys. 11 cm
Figura chłopa - nawiązuje do popularnych przedstawień "typów rosyjskich" - chłopów, sprzedawców i rzemieślników.

Base price 3450,00 zł

77