ALBUM Z FOTOGRAFIAMI PORTRETOWYMI RODZINY JANISZEWSKICH, ok. 1900

Oprawa skórzana z tłoczeniami, barwiona, 21 x 17 cm, zamykana na mosiężną klamrę Wewnątrz osiemnaście kart tekturowych o złoconych krawędziach, 55 fotografii portretowych, większość na firmowych tekturkach, m.in.: I. Lenis, Petersburg; S.Steinberg, Talsen; M. Dmitriew, Niżnyj Nowgorod; S. Lenkes, Saratow; W.v.Malinowski, Ryga; C.Schultz, Ryga; I.A. Toubkin, Ryżyca; L. V. Wirschikowski, Ryga, E.v. Eggert, Ryga; Th. Budewitz, Mitawa; W.v.Homann, Ryga; A. Semienko, Petersburg; J. Piekarski, Pietrozawodsk; A. Kurianow, Petersburg; H.&F.Kiepert, Mitawa, S. Klimaszewska, Astrachań; H.K. masłow, Saratow, A. Telfer, Niżnyj Nowgorod
album-z-fotografiami-janiszewskich