CF Filtering & Search

Zresetuj wszystko

CF Filtering & Search wyszukiwarka

Strona 1 z 13
Wyników 1 - 36 z 445

varia

rama6

RAMA


Drewno, gips, złocenie; 136 x 170 cm
Cena: 17500,00 zł
rama6

RAMA



Cena: 17500,00 zł
39086

10 PŁYT GRAMOFONOWYCH


10 PŁYT GRAMOFONOWYCH
Cena: 472,00 zł
39086

10 PŁYT GRAMOFONOWYCH



Cena: 472,00 zł
389a

PŁYTA GRAMOFONOWA


Roza Dżełakajewa i Pietr Demetr, Cygańskie pieśni
Cena: 59,00 zł
389a

PŁYTA GRAMOFONOWA



Cena: 59,00 zł
389772

PŁYTA GRAMOFONOWA


O.Strauss, Walzeträume; Piccolo, piccolo, tsin, tsin, tsin
Cena: 59,00 zł
389772

PŁYTA GRAMOFONOWA



Cena: 59,00 zł
38748

FLAGA WARSZAWSKIEGO TOWARZYSTWA WIOŚLARSKIEGO, ok. 1970


Drewno, płótno, nadruk barwny, bawełna (sznurek)
Cena: 590,00 zł
38748

FLAGA WARSZAWSKIEGO TOWARZYSTWA WIOŚLARSKIEGO, ok. 1970



Cena: 590,00 zł
27021

SZKATUŁKA Z KARAWANĄ, 2 poł. XIX w.


Kość (relief), mosiądz, miedź, drewno; 3 x 11,2 x 9,4 cm
Cena: 885,00 zł
27021

SZKATUŁKA Z KARAWANĄ, 2 poł. XIX w.



Cena: 885,00 zł
26959

TOREBKA, XIX/XX w.


Zamsz, jedwab, mosiądz, paciorki szklane malowane na perłowe, kryształ górski, szer. 20 cm
Cena: 590,00 zł
26959

TOREBKA, XIX/XX w.



Cena: 590,00 zł
26758

PUGILARES PAMIĄTKOWY Z PIKNIKU TEREZJAŃSKIEGO, Austria, Wiedeń, 1900


Skóra barwiona, brąz (medalion z cesarzową Marią Teresą), 12,5 x 6,5 cm (zamknięty)
Cena: 590,00 zł
26758

PUGILARES PAMIĄTKOWY Z PIKNIKU TEREZJAŃSKIEGO, Austria, Wiedeń, 1900



Cena: 590,00 zł
242_13

FAJKA, pocz. XX w.


Pianka morska, bursztyn, srebro, dł. 3 cm
Cena: 354,00 zł
242_13

FAJKA, pocz. XX w.



Cena: 354,00 zł
173512

PRZYCISK DO PAPIERU W FORMIE POMNIKA WOJNY FRANCUSKO-PRUSKIEJ, Niemcy, po 1871


Brąz srebrzony, dociążony, wys. 10,5 cm
Cena: 708,00 zł
173512

PRZYCISK DO PAPIERU W FORMIE POMNIKA WOJNY FRANCUSKO-PRUSKIEJ, Niemcy, po 1871



Cena: 708,00 zł
151934

NÓŻ DO PAPIERU I BRELOK FIRMOWY DAEWOO, ok. 1995


Srebro, próba 925, bursztyn, waga cłk. 44,4 g, dł.15 i 9,5 cm
Cena: 590,00 zł
151934

NÓŻ DO PAPIERU I BRELOK FIRMOWY DAEWOO, ok. 1995



Cena: 590,00 zł
36235

KOLUMNA, XIX w.


Marmur; wys. 116 cm
Cena: 7080,00 zł
36235

KOLUMNA, XIX w.



Cena: 7080,00 zł
35976

ZESTAW NA BIURKO DEKOROWANY MOTYWEM LILII, ok. 1930


Brąz
Cena: 767,00 zł
35976

ZESTAW NA BIURKO DEKOROWANY MOTYWEM LILII, ok. 1930



Cena: 767,00 zł
358_1

WALIZKA Z PRZYBORAMI TOALETOWYMI, Polska, Warszawa, I. Wasiński, ok. 1930


Skóra, mosiądz niklowany, pokrowiec brezent; 31,5 x 50 cm
Cena: 1180,00 zł
358_1

WALIZKA Z PRZYBORAMI TOALETOWYMI, Polska, Warszawa, I. Wasiński, ok. 1930



Cena: 1180,00 zł
32598

STERYLIZATOR INSTRUMENTÓW MEDYCZNYCH, k. XIX w.


Miedź; 12 x 31,5 x 10,5 cm
Cena: 590,00 zł
32598

STERYLIZATOR INSTRUMENTÓW MEDYCZNYCH, k. XIX w.



Cena: 590,00 zł
323371

DZBAN, XIX w.


Miedź kuta, wys. 26 cm
Cena: 590,00 zł
323371

DZBAN, XIX w.



Cena: 590,00 zł
26231

SZKATUŁKA Z MAUZOLEUM LENINA, Rosja, Fiedoskino, 1952


Malował K. Kiryłow
Cena: 1180,00 zł
26231

SZKATUŁKA Z MAUZOLEUM LENINA, Rosja, Fiedoskino, 1952



Cena: 1180,00 zł
26111

PAPIEROŚNICA Z PĘDZĄCĄ TRÓJKĄ, Rosja, pocz. XX w.


Papier mâché, laka, metalowe zawias i zatrzask, na wieczku namalowana pędząca trójka
Cena: 944,00 zł
26111

PAPIEROŚNICA Z PĘDZĄCĄ TRÓJKĄ, Rosja, pocz. XX w.



Cena: 944,00 zł
26056

MUSZLA PAMIĄTKOWA, Cesarstwo Rosyjskie, Jałta,1896


dł. 9,5 cm, wyrzeźbione: okręt, napis: ПРИВѢТЪ / ЮТА / ЯЛТА 18 9 96 / МАЯ
Cena: 1180,00 zł
26056

MUSZLA PAMIĄTKOWA, Cesarstwo Rosyjskie, Jałta,1896



Cena: 1180,00 zł
17972

KRYSZTAŁOWE SERCE PCK, Polska, Warmet, po 1986


Szkło szlifowane, oprawa srebro, próba 925, jedwabna szarfa, pudełko
Cena: 1770,00 zł
17972

KRYSZTAŁOWE SERCE PCK, Polska, Warmet, po 1986



Cena: 1770,00 zł
170212

MIARKA GORZELNIANA 1 litr Przemysłu Rolnego, pocz. XX w.


Mosiądz, wys. 14 cm
Cena: 4130,00 zł
170212

MIARKA GORZELNIANA 1 litr Przemysłu Rolnego, pocz. XX w.



Cena: 4130,00 zł
11331

SYMBOLICZNY KLUCZ DO BIAŁEGOSTOKU, po 1995


Plater, bursztyn; 27,5 cm
Cena: 2360,00 zł
11331

SYMBOLICZNY KLUCZ DO BIAŁEGOSTOKU, po 1995



Cena: 2360,00 zł
42338

PRZYBORNIK NA BIURKO Z FIGURKĄ MĘŻCZYZNY Z ŁOPATĄ, pocz. XX w.


Stop metali patynowany na brąz, zielony marmur (podstawa); wym. całk. 18,5 x 19 x 11 cm
Cena: 590,00 zł
42338

PRZYBORNIK NA BIURKO Z FIGURKĄ MĘŻCZYZNY Z ŁOPATĄ, pocz. XX w.



Cena: 590,00 zł
3648

LAMPA NAFTOWA, pocz. XX w.


Szkło granatowe, farby emaliowe, złocenia, mosiądz
Cena: 1416,00 zł
3648

LAMPA NAFTOWA, pocz. XX w.



Cena: 1416,00 zł
31964

MIERNIK GŁĘBOKOŚCI, Niemcy, Lubeka, Giesserei u. Maschinenfabrik Eisenhochbau Scheteling & Nölck, pocz. XX w.


Stal, złocenie, dł. 24 cm
Cena: 472,00 zł
31964

MIERNIK GŁĘBOKOŚCI, Niemcy, Lubeka, Giesserei u. Maschinenfabrik Eisenhochbau Scheteling & Nölck, pocz. XX w.



Cena: 472,00 zł
284_17

TABAKIERKA, XIX w.


Agat (dno), mikromozaika (wieczko), mosiądz złocony; 6 x 3,5 cm
Cena: 2124,00 zł
284_17

TABAKIERKA, XIX w.



Cena: 2124,00 zł
28242

TABAKIERKA, przed 1900


Drewno, kość, srebro (?), 10,2 x 6,8 cm
Cena: 1180,00 zł
28242

TABAKIERKA, przed 1900



Cena: 1180,00 zł
20012

MINIATURA SZABLI OFICERA MARYNARKI NIEMIECKIEJ wz 1874


Mosiądz, złocenie, stal, niklowanie, jedwab, dł. całk. w pochwie 24 cm
Cena: 1180,00 zł
20012

MINIATURA SZABLI OFICERA MARYNARKI NIEMIECKIEJ wz 1874



Cena: 1180,00 zł
10241

TOAST


Wycinanka w czarnym papierze; 27 x 22 (w świetle p-p)
Cena: 354,00 zł
10241

TOAST



Cena: 354,00 zł
09886

WIATRAK, XIX/ XX w.


Wycinanka w czarnym papierze; 24 x 31 (w świetle ramy)
Cena: 354,00 zł
09886

WIATRAK, XIX/ XX w.



Cena: 354,00 zł
4198

KLEOPATRA, PODPÓRKA DO KSIĄŻEK, ok. 1920


Mosiądz, wys. 15,5 cm
Cena: 708,00 zł
4198

KLEOPATRA, PODPÓRKA DO KSIĄŻEK, ok. 1920



Cena: 708,00 zł
4168

TACKA NA WIZYTÓWKI Z MOPSEM, pocz. XX w.


Plater na mosiądzu, brąz (figurka); 12 x 21 x 16,5 cm
Cena: 1180,00 zł
4168

TACKA NA WIZYTÓWKI Z MOPSEM, pocz. XX w.



Cena: 1180,00 zł
4157

WIZYTOWNIK Z MEFISTEM, Austria, Wiedeń, A. Titze, 1900 - 1920


Brąz, malowany na zimno, wys. 7,5, sr. 13 cm
Cena: 1770,00 zł
4157

WIZYTOWNIK Z MEFISTEM, Austria, Wiedeń, A. Titze, 1900 - 1920



Cena: 1770,00 zł
3795

LAVABO Z MADONNĄ DELLA SEDIA RAFAELA, XIX/XX w.


Porcelana druk podmalowany, biały metal, drewno czernione, 17 x 12,8 cm
Cena: 413,00 zł
3795

LAVABO Z MADONNĄ DELLA SEDIA RAFAELA, XIX/XX w.



Cena: 413,00 zł
3766

LAVABO, XIX/XX w.


Alabaster, brąz, złocenie, emalia komórkowa, szkło, druk barwny (Matka Boża z Dzieciątkiem), 19 x 11,5 cm
Cena: 1180,00 zł
3766

LAVABO, XIX/XX w.



Cena: 1180,00 zł
37174

PORTMONETKA, Francja, ok. 1930


Jedwab, haft, koraliki, stal miedziowana; 12 x 19 cm
Cena: 354,00 zł
37174

PORTMONETKA, Francja, ok. 1930



Cena: 354,00 zł
Strona 1 z 13

Zapraszamy do naszych salonów

i