CF Filtering & Search

Zresetuj wszystko

CF Filtering & Search wyszukiwarka

Strona 1 z 14
Wyników 1 - 36 z 482

VARIA

taca-secesyjna-niemcy-krefeld-j-p-kayser-sohn

TACA SECESYJNA Z PODWÓJNYM PAŁĄKIEM, Niemcy, Krefeld, J.P. Kayser & Sohn AG, ok. 1900


Cyna; 15 x 36,5 x 19 cm
Cena: 600,00 zł
taca-secesyjna-niemcy-krefeld-j-p-kayser-sohn

TACA SECESYJNA Z PODWÓJNYM PAŁĄKIEM, Niemcy, Krefeld, J.P. Kayser & Sohn AG, ok. 1900



Cena: 600,00 zł
108-secesyjny-polmisek-z-odyncem-ok-1900

SECESYJNY PÓŁMISEK Z ODYŃCEM, ok. 1900


Cyna; 54 x 30 cm
Cena: 960,00 zł
108-secesyjny-polmisek-z-odyncem-ok-1900

SECESYJNY PÓŁMISEK Z ODYŃCEM, ok. 1900



Cena: 960,00 zł
polmisek-dekorowany-groszku-niemcy-krefeld-j-p-kayse

PÓŁMISEK DEKOROWANY MOTYWEM GROSZKU, Niemcy, Krefeld, J.P. Kayser & Sohn AG, ok. 1900


Cyna; 3,3 x 46 x 29 cm
Cena: 360,00 zł
polmisek-dekorowany-groszku-niemcy-krefeld-j-p-kayse

PÓŁMISEK DEKOROWANY MOTYWEM GROSZKU, Niemcy, Krefeld, J.P. Kayser & Sohn AG, ok. 1900



Cena: 360,00 zł
134-sosjerka-secesyjna-niemcy-nadrenia-orivit-ag-1894-1905

SOSJERKA SECESYJNA, Niemcy, Nadrenia, Orivit AG, 1894 - 1905


Cyna, 11,5 x 21 x 10 cm
Cena: 360,00 zł
134-sosjerka-secesyjna-niemcy-nadrenia-orivit-ag-1894-1905

SOSJERKA SECESYJNA, Niemcy, Nadrenia, Orivit AG, 1894 - 1905



Cena: 360,00 zł
302976

TOREBKA DAMSKA Z PTAKAMI, ok. 1930


Skóra, tłoczenie, barwienie, haft; sznurek jedwabny; wewnątrz wyścielona jedwabiem; 12 x 34,5 cm
Cena: 480,00 zł
302976

TOREBKA DAMSKA Z PTAKAMI, ok. 1930



Cena: 480,00 zł
046-rama-ornamentem-rollwerkowym

RAMA Z ORNAMENTEM ROLLWERKOWYM


Snycerka, złocenie, polichromia; 121 x92 cm Boki ok. 1600, z późniejszymi uzupełnieniami; wewnętrzne obramienie, zwieńczenie i dół, XX w.
Cena: 2185,00 zł
046-rama-ornamentem-rollwerkowym

RAMA Z ORNAMENTEM ROLLWERKOWYM



Cena: 2185,00 zł
37782

PODSTAWKA POD KASZKUL, Persja, XIX/XX w.


Cena: 960,00 zł
37782

PODSTAWKA POD KASZKUL, Persja, XIX/XX w.



Cena: 960,00 zł
37297

KASZKUL, Persja, XIX/XX w.


Cena: 960,00 zł
37297

KASZKUL, Persja, XIX/XX w.



Cena: 960,00 zł
32321

ANTABA-KOŁATKA, XIX w.


Cena: 4200,00 zł
32321

ANTABA-KOŁATKA, XIX w.



Cena: 4200,00 zł
32082

PARA TOND Z JELENIAMI, Niemcy, XIX / XX w.


Cena: 960,00 zł
32082

PARA TOND Z JELENIAMI, Niemcy, XIX / XX w.



Cena: 960,00 zł
30667

HUMIDOR - PUDEŁKO NA CYGARA Z ŁOSIEM, Polska, ok. 1930


Cena: 420,00 zł
30667

HUMIDOR - PUDEŁKO NA CYGARA Z ŁOSIEM, Polska, ok. 1930



Cena: 420,00 zł
23868

KOMPLET NA BIURKO W STYLU ART DECO, Polska, ok. 1930


Mosiądz, niklowanie
Cena: 4200,00 zł
23868

KOMPLET NA BIURKO W STYLU ART DECO, Polska, ok. 1930



Cena: 4200,00 zł
3684

WITRAŻ ZE ŚW ANTONIM PADEWSKIM, Polska, 1 poł. XX w.


Zamocowany w miedzianej puszcze do zwieszenia na ścianie z elektrycznym podświetleniem; 37 x 28,5 cm
Cena: 960,00 zł
3684

WITRAŻ ZE ŚW ANTONIM PADEWSKIM, Polska, 1 poł. XX w.



Cena: 960,00 zł
24168

BUŻUAREK, Rosja, 1 poł. XIX w.


Mosiądz, kamień, okładziny malachit, wys. 9 cm
Cena: 1800,00 zł
24168

BUŻUAREK, Rosja, 1 poł. XIX w.



Cena: 1800,00 zł
193148

Zygmunt OTTO


JULIUSZ SŁOWACKI - PLAKIETA PAMIĄTKOWA, 1909
Cena: 660,00 zł
193148

Zygmunt OTTO



Cena: 660,00 zł
14459

SKARBONKA, Polska, Poznań, Tresor, 1932-39


Stal niklowana; 9,5 x 9,2 x 5,2 cm
Cena: 1200,00 zł
14459

SKARBONKA, Polska, Poznań, Tresor, 1932-39



Cena: 1200,00 zł
190782

NÓŻ DO PAPIERU, Soltau, Emile Ligot, 1914-18


Aluminium, dł. 20 cm
Cena: 840,00 zł
190782

NÓŻ DO PAPIERU, Soltau, Emile Ligot, 1914-18



Cena: 840,00 zł
211366

PIĘĆ GUZIKÓW MUNDUROWYCH wz. 1928


Brąz, biały metal, śr. 25 mm
Cena: 300,00 zł
211366

PIĘĆ GUZIKÓW MUNDUROWYCH wz. 1928



Cena: 300,00 zł
216c29

POLSKI GUZIK MUNDUROWY wz. 28


Biały metal, śr. 22 mm
Cena: 60,00 zł
216c29

POLSKI GUZIK MUNDUROWY wz. 28



Cena: 60,00 zł
24266

TEKA Z MONOGRAMEM CW, 2 poł. XIX w.


Tektura, jedwab, zielony aksamit, mosiądz (monogram); 56 x 42 cm
Cena: 4800,00 zł
24266

TEKA Z MONOGRAMEM CW, 2 poł. XIX w.



Cena: 4800,00 zł
34597

KASETKA NA BIURKO Z PARĄ WYŻŁÓW, ok. 1930


Brąz, drewno; 3,5 x 12,5 x 8,5 cm
Cena: 480,00 zł
34597

KASETKA NA BIURKO Z PARĄ WYŻŁÓW, ok. 1930



Cena: 480,00 zł
34675

TACKA NA WIZYTÓWKI W FORMIE KLONOWYCH LIŚCI, ok. 1920


Brąz; 19 x 14,5 cm
Cena: 360,00 zł
34675

TACKA NA WIZYTÓWKI W FORMIE KLONOWYCH LIŚCI, ok. 1920



Cena: 360,00 zł
135626

HERB KORNIC, Śląsk, XVII/XVIII w.


Drewno, snycerka, polichromia; 45x 37 cm
Cena: 5400,00 zł
135626

HERB KORNIC, Śląsk, XVII/XVIII w.



Cena: 5400,00 zł
13847

DRZWICZKI TABERNAKULUM ZE ZMARTWYCHWSTAŁYM CHRYSTUSEM, Polska, XVIII w.


Drewno; 44 x 26 cm
Cena: 1800,00 zł
13847

DRZWICZKI TABERNAKULUM ZE ZMARTWYCHWSTAŁYM CHRYSTUSEM, Polska, XVIII w.



Cena: 1800,00 zł
145244

RYNGRAF Z MATKĄ BOŻĄ CZĘSTOCHOWSKĄ, poł. XX w.


Brąz, 10 x 8 cm, łańcuszek
Cena: 360,00 zł
145244

RYNGRAF Z MATKĄ BOŻĄ CZĘSTOCHOWSKĄ, poł. XX w.



Cena: 360,00 zł
283278

LORGNON, 2 poł. XIX w.


Mosiądz złocony, szkło, 16 cm
Cena: 600,00 zł
283278

LORGNON, 2 poł. XIX w.



Cena: 600,00 zł
39536

APARAT FOTOGRAFICZNY CONTAX I, Niemcy, Carl Zeiss Jena, po 1932


Skórzany futerał
Cena: 3600,00 zł
39536

APARAT FOTOGRAFICZNY CONTAX I, Niemcy, Carl Zeiss Jena, po 1932



Cena: 3600,00 zł
40253

STATYW NA ZAPAŁKI PTASIM SZPONEM, ok. 1930


Brąz, wys. 9,5 cm
Cena: 600,00 zł
40253

STATYW NA ZAPAŁKI PTASIM SZPONEM, ok. 1930



Cena: 600,00 zł
32438

SZPICRUTA, pocz. XX w.


Wiklina czerniona, skóra; 70 cm
Cena: 826,00 zł
32438

SZPICRUTA, pocz. XX w.



Cena: 826,00 zł
323_13

LASKA, pocz. XX w.


Drewno bukowe, kość. wys. 82 cm
Cena: 2360,00 zł
323_13

LASKA, pocz. XX w.



Cena: 2360,00 zł
322_1

LASKA, Anglia, Londyn, J. Klinhardt, ok. 1900


Bambus, róg, brąz złocony, wys. 88,5 cm
Cena: 1180,00 zł
322_1

LASKA, Anglia, Londyn, J. Klinhardt, ok. 1900



Cena: 1180,00 zł
321_15

LASKA, Niemcy, Neugold, XIX/XX w.


Drewno, róg, srebro, wys. 90 cm
Cena: 944,00 zł
321_15

LASKA, Niemcy, Neugold, XIX/XX w.



Cena: 944,00 zł
319_17

LASKA, Austria, ok. 1900


Bambus, srebro, próba 4, mosiądz, stal (skuwka), wys. 92 cm
Cena: 1180,00 zł
319_17

LASKA, Austria, ok. 1900



Cena: 1180,00 zł
318_14

LASKA, Austria, ok. 1900


Drewno, wys. 89,5 cm
Cena: 1770,00 zł
318_14

LASKA, Austria, ok. 1900



Cena: 1770,00 zł
317_15

LASKA, Włochy, pocz. XX w.


Drewno, drewno, próba 800, wys. 85 cm
Cena: 1180,00 zł
317_15

LASKA, Włochy, pocz. XX w.



Cena: 1180,00 zł
316_16

LASKA, Austria, Wiedeń, ok. 1900


Drewno czernione, srebro, niello, wys. 88 cm
Cena: 1770,00 zł
316_16

LASKA, Austria, Wiedeń, ok. 1900



Cena: 1770,00 zł
Strona 1 z 14

Zapraszamy do naszych salonów

i