CF Filtering & Search

Zresetuj wszystko

CF Filtering & Search wyszukiwarka

Strona 1 z 14
Wyników 1 - 36 z 485

varia

38519

MISA DO RYTUALNEGO OBMYWANIA RĄK, Bliski Wschód, pocz. XX w.


Mosiądz cynowany; wys. 15, śr. 34 cm
Cena: 480,00 zł
38519

MISA DO RYTUALNEGO OBMYWANIA RĄK, Bliski Wschód, pocz. XX w.



Cena: 480,00 zł
3684

WITRAŻ ZE ŚW ANTONIM PADEWSKIM, Polska, 1 poł. XX w.


Zamocowany w miedzianej puszcze do zwieszenia na ścianie z elektrycznym podświetleniem; 37 x 28,5 cm
Cena: 960,00 zł
3684

WITRAŻ ZE ŚW ANTONIM PADEWSKIM, Polska, 1 poł. XX w.



Cena: 960,00 zł
34638

GARNITUR KOMINKOWY, Francja, XIX w.


Stal, mosiądz, miedź, wys. 37 cm
Cena: 3000,00 zł
34638

GARNITUR KOMINKOWY, Francja, XIX w.



Cena: 3000,00 zł
24168

BUŻUAREK, Rosja, 1 poł. XIX w.


Mosiądz, kamień, okładziny malachit, wys. 9 cm
Cena: 1800,00 zł
24168

BUŻUAREK, Rosja, 1 poł. XIX w.



Cena: 1800,00 zł
193148

Zygmunt OTTO


JULIUSZ SŁOWACKI - PLAKIETA PAMIĄTKOWA, 1909
Cena: 660,00 zł
193148

Zygmunt OTTO



Cena: 660,00 zł
14459

SKARBONKA, Polska, Poznań, Tresor, 1932-39


Stal niklowana; 9,5 x 9,2 x 5,2 cm
Cena: 1200,00 zł
14459

SKARBONKA, Polska, Poznań, Tresor, 1932-39



Cena: 1200,00 zł
190782

NÓŻ DO PAPIERU, Soltau, Emile Ligot, 1914-18


Aluminium, dł. 20 cm
Cena: 840,00 zł
190782

NÓŻ DO PAPIERU, Soltau, Emile Ligot, 1914-18



Cena: 840,00 zł
211366

PIĘĆ GUZIKÓW MUNDUROWYCH wz. 1928


Brąz, biały metal, śr. 25 mm
Cena: 300,00 zł
211366

PIĘĆ GUZIKÓW MUNDUROWYCH wz. 1928



Cena: 300,00 zł
216c29

POLSKI GUZIK MUNDUROWY wz. 28


Biały metal, śr. 22 mm
Cena: 60,00 zł
216c29

POLSKI GUZIK MUNDUROWY wz. 28



Cena: 60,00 zł
24266

TEKA Z MONOGRAMEM CW, 2 poł. XIX w.


Tektura, jedwab, zielony aksamit, mosiądz (monogram); 56 x 42 cm
Cena: 4800,00 zł
24266

TEKA Z MONOGRAMEM CW, 2 poł. XIX w.



Cena: 4800,00 zł
317_3

26 PŁYT SZYBKOOBROTOWYCH, Glenn Miller z orkiestrą i inni, ok. 1940


w 3 pudełkach
Cena: 960,00 zł
317_3

26 PŁYT SZYBKOOBROTOWYCH, Glenn Miller z orkiestrą i inni, ok. 1940



Cena: 960,00 zł
34597

KASETKA NA BIURKO Z PARĄ WYŻŁÓW, ok. 1930


Brąz, drewno; 3,5 x 12,5 x 8,5 cm
Cena: 480,00 zł
34597

KASETKA NA BIURKO Z PARĄ WYŻŁÓW, ok. 1930



Cena: 480,00 zł
34675

TACKA NA WIZYTÓWKI W FORMIE KLONOWYCH LIŚCI, ok. 1920


Brąz; 19 x 14,5 cm
Cena: 360,00 zł
34675

TACKA NA WIZYTÓWKI W FORMIE KLONOWYCH LIŚCI, ok. 1920



Cena: 360,00 zł
135626

HERB KORNIC, Śląsk, XVII/XVIII w.


Drewno, snycerka, polichromia; 45x 37 cm
Cena: 5400,00 zł
135626

HERB KORNIC, Śląsk, XVII/XVIII w.



Cena: 5400,00 zł
13847

DRZWICZKI TABERNAKULUM ZE ZMARTWYCHWSTAŁYM CHRYSTUSEM, Polska, XVIII w.


Drewno; 44 x 26 cm
Cena: 1800,00 zł
13847

DRZWICZKI TABERNAKULUM ZE ZMARTWYCHWSTAŁYM CHRYSTUSEM, Polska, XVIII w.



Cena: 1800,00 zł
145244

RYNGRAF Z MATKĄ BOŻĄ CZĘSTOCHOWSKĄ, poł. XX w.


Brąz, 10 x 8 cm, łańcuszek
Cena: 360,00 zł
145244

RYNGRAF Z MATKĄ BOŻĄ CZĘSTOCHOWSKĄ, poł. XX w.



Cena: 360,00 zł
283278

LORGNON, 2 poł. XIX w.


Mosiądz złocony, szkło, 16 cm
Cena: 600,00 zł
283278

LORGNON, 2 poł. XIX w.



Cena: 600,00 zł
39536

APARAT FOTOGRAFICZNY CONTAX I, Niemcy, Carl Zeiss Jena, po 1932


Skórzany futerał
Cena: 3600,00 zł
39536

APARAT FOTOGRAFICZNY CONTAX I, Niemcy, Carl Zeiss Jena, po 1932



Cena: 3600,00 zł
40253

STATYW NA ZAPAŁKI PTASIM SZPONEM, ok. 1930


Brąz, wys. 9,5 cm
Cena: 600,00 zł
40253

STATYW NA ZAPAŁKI PTASIM SZPONEM, ok. 1930



Cena: 600,00 zł
32438

SZPICRUTA, pocz. XX w.


Wiklina czerniona, skóra; 70 cm
Cena: 826,00 zł
32438

SZPICRUTA, pocz. XX w.



Cena: 826,00 zł
323_13

LASKA, pocz. XX w.


Drewno bukowe, kość. wys. 82 cm
Cena: 2360,00 zł
323_13

LASKA, pocz. XX w.



Cena: 2360,00 zł
322_1

LASKA, Anglia, Londyn, J. Klinhardt, ok. 1900


Bambus, róg, brąz złocony, wys. 88,5 cm
Cena: 1180,00 zł
322_1

LASKA, Anglia, Londyn, J. Klinhardt, ok. 1900



Cena: 1180,00 zł
321_15

LASKA, Niemcy, Neugold, XIX/XX w.


Drewno, róg, srebro, wys. 90 cm
Cena: 944,00 zł
321_15

LASKA, Niemcy, Neugold, XIX/XX w.



Cena: 944,00 zł
319_17

LASKA, Austria, ok. 1900


Bambus, srebro, próba 4, mosiądz, stal (skuwka), wys. 92 cm
Cena: 1180,00 zł
319_17

LASKA, Austria, ok. 1900



Cena: 1180,00 zł
318_14

LASKA, Austria, ok. 1900


Drewno, wys. 89,5 cm
Cena: 1770,00 zł
318_14

LASKA, Austria, ok. 1900



Cena: 1770,00 zł
317_15

LASKA, Włochy, pocz. XX w.


Drewno, drewno, próba 800, wys. 85 cm
Cena: 1180,00 zł
317_15

LASKA, Włochy, pocz. XX w.



Cena: 1180,00 zł
316_16

LASKA, Austria, Wiedeń, ok. 1900


Drewno czernione, srebro, niello, wys. 88 cm
Cena: 1770,00 zł
316_16

LASKA, Austria, Wiedeń, ok. 1900



Cena: 1770,00 zł
315_1

LASKA, ok. 1900


Drewno czernione, plater, wys. 87 cm
Cena: 944,00 zł
315_1

LASKA, ok. 1900



Cena: 944,00 zł
314_18

LASKA SECESYJNA, Niemcy, Schwäbisch Gmünd, Josef Schmid, ok. 1900


Palisander, srebro, próba 800, biały metal (skuwka), wys. 88 cm
Cena: 1770,00 zł
314_18

LASKA SECESYJNA, Niemcy, Schwäbisch Gmünd, Josef Schmid, ok. 1900



Cena: 1770,00 zł
313_1

LASKA, Austria, ok. 1900


Drewno, srebro, próba 4, stal (skuwka), wys. 84 cm
Cena: 1180,00 zł
313_1

LASKA, Austria, ok. 1900



Cena: 1180,00 zł
312_11

LASKA, Austria, Wiedeń, ok. 1900


Drewno, srebro, próba 3, róg (skuwka), wys. 83,5 cm
Cena: 1180,00 zł
312_11

LASKA, Austria, Wiedeń, ok. 1900



Cena: 1180,00 zł
311_18

LASKA, Austria, Wiedeń, Oscar Julius Dietrich , pocz. XX w.


Drewno, srebro, próba 3, wys. 74,5 cm
Cena: 1180,00 zł
311_18

LASKA, Austria, Wiedeń, Oscar Julius Dietrich , pocz. XX w.



Cena: 1180,00 zł
310_13

LASKA, ok. 1900


Drewno czernione, plater, mosiądz (skuwka), wys. 89 cm
Cena: 1180,00 zł
310_13

LASKA, ok. 1900



Cena: 1180,00 zł
29859

SZPICRUTA, Niemcy, Schwäbisch Gmünd, Gottlieb Kurz, pocz. XX w.


Srebro, próba 830, rzemień, dł. 84 cm
Cena: 1180,00 zł
29859

SZPICRUTA, Niemcy, Schwäbisch Gmünd, Gottlieb Kurz, pocz. XX w.



Cena: 1180,00 zł
287_136

LASKA, Francja, ok. 1900


Uchwyt: złoto, próba 750, srebro próba 875, niello; skuwka stal złocona; palisander, dł. 90 cm
Cena: 3540,00 zł
287_136

LASKA, Francja, ok. 1900



Cena: 3540,00 zł
275586

TABAKIERKA Z HERBEM, XIX w.


Kość słoniowa, brąz, złocenie, szylkret, śr. 6 cm
Cena: 1475,00 zł
275586

TABAKIERKA Z HERBEM, XIX w.



Cena: 1475,00 zł
Strona 1 z 14

Zapraszamy do naszych salonów

i