SERWIS DO KAWY, Japonia, Satsuma, pocz. XX w.

2,700.00

Porcelana, farby naszkliwne, złocenia

Malatury: Shozan

w składzie, dzbanek (13 cm), cukiernica (10,5 cm), mlecznik (9 cm), 6 filiżanek (5 cm) ze spodkami (śr. 12,5 cm)

Sygnowany naszkliwnie złotą i czarną farbą, ideogramy japońskie: Shozan kinsei (Shozan starannie wykonał)