WAZON Z DOSTOJNIKIEM, Japonia, Satsuma, XX w.
Porcelana, farby naszkliwne, złocenia, wys. 16,5 cm, ceramiczna podstawka

Sygnowany czerwona farba naszkliwnie: ideogram japoński, szarym drukiem: Made in Japan

Base price 826,00 zł