TALERZ DEKOROWANY W SMOKI, Chiny, XIX/XX w.
Brąz, dekoracja ryta, śr. 25,5 cm

Sygnowana ideogramami chińskimi: panowanie cesarza Xuande (1426-1453)

Base price 1180,00 zł