BÓG DŁUGOWIECZNOŚCI SHOULAO, Chiny, 1 poł. XX w.
Zwój, farby wodne papier, bordiura jedwabna

wym. całk. 158 x 44,5 cm, malowidła 84 x 38 cm

Sygnowany tuszem i stemplem – ideogramami chińskimi

Base price 1150,00 zł