BUTLA NA WINO ZDOBIONA SMOKAMI I FENIKSAMI, Chiny, kon. XIX w.
Porcelana dekorowana podszkliwnie kobaltem; wysokość: 13 cm

Sygnowana, na dnie dwoma ideogramami chińskimi

Base price 590,00 zł