Strona 1 z 8
Wyników 1 - 36 z 256

daleki wschód

20110203_095935_160

BIAŁA TARA, Tybet, 2. poł. XIX w.

Cena: 3795,00 zł
20110203_095935_160

Cena: 3795,00 zł
3496

POJEMNIK, Chiny, XVIII w.

Mosiądz, dł. 14 cm
Cena: 1180,00 zł
3496

POJEMNIK, Chiny, XVIII w.

Cena: 1180,00 zł
3488

WAZON, Indie, XIX w.

Miedź, wys. 13 cm
Cena: 944,00 zł
3488

WAZON, Indie, XIX w.

Cena: 944,00 zł
f2

BUTLA NA WINO Z FENIKSEM, Chiny, kon. XIX w.

Porcelana malowana podszkliwnie kobaltem; wysokość: 14 cm<
Cena: 826,00 zł
f2

Cena: 826,00 zł
41584

SHOULAO, Chiny, XIX w.

Plakieta, porcelana, kontur ryty podszkliwnie, farby naszkliwne, 39,5 x 25,5 cm
Cena: 1180,00 zł
41584

SHOULAO, Chiny, XIX w.

Cena: 1180,00 zł
4133

FUXING, Chiny, XIX w.

Cena: 1180,00 zł
4133

FUXING, Chiny, XIX w.

Cena: 1180,00 zł
4095

WAZA MALOWANA W PTAKI, Chiny, pocz. XX w.

Porcelana, kobalt podszkliwny, czarna farba naszkliwna, wys. 48,5 cm
Cena: 1770,00 zł
4095

Cena: 1770,00 zł
4084

POLOWANIE NA ANTYLOPY, Indie, XVIII / XIX w.

Miniatura, farby wodne, papier; 22 x 13 cm (arkusz)
Cena: 1180,00 zł
4084

Cena: 1180,00 zł
4079

POLOWANIE, Indie, XVIII / XIX w.

Cena: 1180,00 zł
4079

Cena: 1180,00 zł
20150120_161530_184

KOBIERZEC, Chiny, ok. 1930

Wełna, 292 x 263 cm
Cena: 7080,00 zł
20150120_161530_184

KOBIERZEC, Chiny, ok. 1930

Cena: 7080,00 zł
37739

KULA SZCZĘŚCIA, Chiny, ok. 1930

Jadeit, śr. 5,5 cm, czterowarstwowa
Cena: 708,00 zł
37739

Cena: 708,00 zł
3623

TALERZ DWOMA MĘŻCZYZNAMI PRZY WAZIE, Chiny, XVII / XVIII w.

Porcelana, kobalt podszkliwny, śr. 30 cm
Cena: 944,00 zł
3623

Cena: 944,00 zł
3643

SARASWATI, Tajlandia, XX w.

Brąz, złocenie, 19 x 16 x 10 cm
Cena: 1416,00 zł
3643

SARASWATI, Tajlandia, XX w.

Cena: 1416,00 zł
3692

KADZIELNICA Z RYBAMI, Chiny, XIX/XX w.

Brąz, wys 4,2, śr. 6,6 cm, łańcuszek
Cena: 590,00 zł
3692

Cena: 590,00 zł
3663

WAZON ZE SMOKIEM I ŻÓŁWIAMI, Chiny, 2 poł. XIX w.

Brąz, wys. 21 cm
Cena: 944,00 zł
3663

Cena: 944,00 zł
3594

UŚMIECHNIĘTY MANDARYN, Chiny, XX w.

Cyna patynowana na brąz, wys. 6,7 cm
Cena: 590,00 zł
3594

Cena: 590,00 zł
3578

GANEŚA, Indie, XIX/XX w.

Brąz, wys. 19,5 cm
Cena: 1180,00 zł
3578

GANEŚA, Indie, XIX/XX w.

Cena: 1180,00 zł
3879

PARA TALERZY, Chiny, XIX w.

Porcelana, kobalt podszkliwny, farby naszkliwne, złocenia, śr. 46 cm
Cena: 8260,00 zł
3879

PARA TALERZY, Chiny, XIX w.

Cena: 8260,00 zł
38843

KRÓL-SZAMAN, Benin, poł. XIX w.

Brąz, wys. 47 cm
Cena: 3540,00 zł
38843

Cena: 3540,00 zł
3992

WAZA, Chiny, XIX/XX w.

Brąz, emalia komórkowa, wys. 17,5 cm
Cena: 590,00 zł
3992

WAZA, Chiny, XIX/XX w.

Cena: 590,00 zł
40114

CHINKA, Chiny, pocz. XX w.

Gwasz, pergamin, 16 x 12 cm (w świetle ramy)
Cena: 944,00 zł
40114

CHINKA, Chiny, pocz. XX w.

Cena: 944,00 zł
4026

CHIŃCZYK, Chiny, pocz. XX w.

Cena: 944,00 zł
4026

CHIŃCZYK, Chiny, pocz. XX w.

Cena: 944,00 zł
32544

PÓŁMISEK Z PEJZAŻEM, Japonia, Arita Ken, po 1780

Porcelana, farby podszkliwne; 38,5 x 32 cm
Cena: 472,00 zł
32544

Cena: 472,00 zł
32373

KADZIELNICA ZE SMOKAMI, Japonia, 3 tercja XIX w.

Stop metali brązowiony, wys. 12,5, śr. 18,5 cm
Cena: 708,00 zł
32373

Cena: 708,00 zł
321_4

POSTACIE Z CHIŃSKIEJ OPERY, Chiny, poł. XX w.

32 wycinaki w barwnym papierze; 14,5 x 10,5 cm
Cena: 590,00 zł
321_4

Cena: 590,00 zł
32017

NÓŻ PASTERSKI Z PAŁECZKAMI, Mongolia, XIX / XX w.

Stal, drewno, róg, mosiądz, kość, srebro, skóra
Cena: 1770,00 zł
32017

Cena: 1770,00 zł
3137

FLAKON, Azja środkowa, XIX/XX w.

Biały metal, waga 127 g; 9 x 7,5 cm, z łańcuszkami 20 cm
Cena: 472,00 zł
3137

Cena: 472,00 zł
32115

WAZA, Japonia, ok. 1900

Miedź złocona, emalia komórkowa, wys. 23 cm
Cena: 826,00 zł
32115

WAZA, Japonia, ok. 1900

Cena: 826,00 zł
32096

PARA WAZONIKÓW, Chiny, ok. 1970

Porcelana, nadruk barwny, wys. 10,5 cm
Cena: 826,00 zł
32096

Cena: 826,00 zł
3191

PAS Z PAWIEM I MOTYLAMI, Chiny, XX w.

Haft jedwabną nicią na jedwabiu; 60 x 10,5 cm
Cena: 236,00 zł
3191

Cena: 236,00 zł
Strona 1 z 8