Strona 1 z 6
Wyników 1 - 36 z 201

daleki wschód

31382

AGNI, Indie, XIX w.

Brąz, wys. 5,7 cm
Cena: 1725,00 zł
31382

AGNI, Indie, XIX w.

Cena: 1725,00 zł
2638

AWALOKITEŚWARA, Chiny, XIX/XX w.

Relief, ceramika, złocenie, 56 x 35 mm
Cena: 460,00 zł
2638

Cena: 460,00 zł
240125

BÓG DŁUGOWIECZNOŚCI SHOULAO, Chiny, 1 poł. XX w.

Zwój, farby wodne papier, bordiura jedwabna
Cena: 1150,00 zł
240125

Cena: 1150,00 zł
274-bransoleta-z-ryba-indie-xx-w

BRANSOLETA Z RYBĄ, Indie, XX w.

Srebro, waga 18,5 g.dł. 19 cm
Cena: 230,00 zł

Cena: 230,00 zł
275-bransoleta-z-rybami-indie-xx-w

BRANSOLETA Z RYBAMI, Indie, XX w.

Srebro, waga 44 g.dł. 20 cm
Cena: 345,00 zł

Cena: 345,00 zł
270-bransoleta-azja-centralna-xix-w

BRANSOLETA, Azja Centralna, XIX w.

Srebro, turkusy, korale, waga całk.16,65 g
Cena: 460,00 zł

Cena: 460,00 zł
32418

BRANSOLETKA, Chiny, 2 poł. XX w.

Złoto, próba 750, jadeit, śr. 7.5 cm
Cena: 977,00 zł
32418

Cena: 977,00 zł
37538

BRODATY DOSTOJNIK, Chiny, XIX/XX w.

Drewno, lakowa polichromia, złocenie, wys. 96
Cena: 5750,00 zł
37538

Cena: 5750,00 zł
136-cache-pot-chiny-xix-xx-w

CACHE-POT, Chiny, XIX/XX w.

Mosiądz, emalia komórkowa, wys. 12, śr. 18 cm
Cena: 977,00 zł
136-cache-pot-chiny-xix-xx-w

CACHE-POT, Chiny, XIX/XX w.

Cena: 977,00 zł
a86n055 copy

Chiny, XIX/XX w.

TACA
Cena: 920,00 zł
a86n055 copy

Chiny, XIX/XX w.

Cena: 920,00 zł
321_1

CHOSROW I SZIRIN, Indie, XIX w.

Rękopis, tusz, papier, 7,5 x 15 cm, s.46
Cena: 460,00 zł
321_1

Cena: 460,00 zł
3367

CUKIERNICA ZE SMOKIEM, Chiny, Szanghaj, Zee Woo, ok. 1900

Srebro, waga 177 g, wys.8, śr. 11,5 cm
Cena: 920,00 zł
3367

Cena: 920,00 zł
186-czarka-z-czerwona-oprawa-mongolia-xix-w

CZARKA Z CZERWONĄ OPRAWĄ, Mongolia, XIX w.

Miedź srebrzona; wys.5,3, śr. 12 cm
Cena: 402,00 zł

Cena: 402,00 zł
187-czarka-z-niebieska-oprawa-mongolia-xix-w

CZARKA Z NIEBIESKĄ OPRAWĄ, Mongolia, XIX w.

Miedź srebrzona; wys. 6, śr. 12 cm
Cena: 402,00 zł

Cena: 402,00 zł
3749

CZARNY WOJOWNIK, Chiny, XIX/XX w.

Drewno, lakowa polichromia, złocenie wys. 105 cm
Cena: 5750,00 zł
3749

Cena: 5750,00 zł
3702

CZTERY KSIĄŻKI MEDYCZNE, Chiny, XIX w.

Druk, papier, 20 x 12,5 cm, po 24 str., liczne ilustracje
Cena: 345,00 zł
3702

Cena: 345,00 zł
31217

DEWA, Indie, XIX w.

Brąz, wys. 6 cm
Cena: 1725,00 zł
31217

DEWA, Indie, XIX w.

Cena: 1725,00 zł
2045

DEWI, Indie, pocz. XX w.

Marmur, polichromia, wys. 41,5 cm
Cena: 1150,00 zł
2045

DEWI, Indie, pocz. XX w.

Cena: 1150,00 zł
3058

DURGA, Indie, XIX w.

Brąz, wys. 13 cm
Cena: 2875,00 zł
3058

DURGA, Indie, XIX w.

Cena: 2875,00 zł
23575

DURGA, Indie, XVIII / XIX w.

Brąz, wys. 20,5 cm
Cena: 4025,00 zł
23575

DURGA, Indie, XVIII / XIX w.

Cena: 4025,00 zł
19734

DURGA, Indie, XVIII / XIX w.

Brąz, wys. 7,5 cm
Cena: 1150,00 zł
19734

DURGA, Indie, XVIII / XIX w.

Cena: 1150,00 zł
37685

DWA NOŻE, Japonia, XIX/XX w.

Rękojeść, miedź, relief, złocenie, ostrza stalowe, dł. 20,7 cm
Cena: 460,00 zł
37685

DWA NOŻE, Japonia, XIX/XX w.

Cena: 460,00 zł
3878

DWÓCH TRAGARZY, Japonia, ok. 1930

Kość bawola, czerniona, wys.15,5 cm
Cena: 1725,00 zł
3878

Cena: 1725,00 zł
3086

DWUNASTORAMIENNY AWALOKITEŚWARA, Chiny, XX w.

Brąz srebrzony, wys. 6 cm
Cena: 690,00 zł
3086

Cena: 690,00 zł
2529

DZBAN, Azja Centralna, XIX w.

Miedź cynowana, wys. 32 cm
Cena: 575,00 zł
2529

DZBAN, Azja Centralna, XIX w.

Cena: 575,00 zł
25132

DZBAN, Azja Centralna, XIX w.

Miedź cynowana, wys. 41 cm
Cena: 345,00 zł
25132

DZBAN, Azja Centralna, XIX w.

Cena: 345,00 zł
2501

DZBAN, Azja Centralna, XIX w.

Miedź cynowana, wys. 35 cm
Cena: 345,00 zł
2501

DZBAN, Azja Centralna, XIX w.

Cena: 345,00 zł
2496

DZBAN, Azja Centralna, XIX w.

Miedź cynowana, wys. 26,5 cm
Cena: 345,00 zł
2496

DZBAN, Azja Centralna, XIX w.

Cena: 345,00 zł
Strona 1 z 6