Zresetuj wszystko

Strona 1 z 8
Wyników 1 - 36 z 276

daleki wschód

41798

TRZY SKRZYDŁA PARAWANU, Japonia, pocz. XX w.

Farby wodne, papier; 3 x 56 x 26,5 cm
Cena: 708,00 zł
41798

Cena: 708,00 zł
4144

KOBIETA Z DZIECKIEM I KWIATEM, Chiny, XX w.

Kość słoniowa, waga 1552 g, drewniana podstawka, wys. cłk. 43,5 cm
Cena: 7375,00 zł
4144

Cena: 7375,00 zł
41327

WOJOWNIK I DWOJE DZIECI, Japonia, XIX/XX w.

Kość słoniowa, barwiona, waga 1671 g, wys. 45,5 cm
Cena: 8850,00 zł
41327

Cena: 8850,00 zł
412a

POSTAĆ Z KOSTUREM I KOSZYKIEM, Chiny, XX w.

Kość słoniowa, czerniona, podstawka drewniana, waga cłk. 378 g, wys. 26 cm
Cena: 3540,00 zł
412a

Cena: 3540,00 zł
41298

ROLNIK ZE SNOPEM RYŻU, Chiny, XX w.

Kość słoniowa, czerniona; podstawka drewniana, waga cłk. 569 g, wys. 23,5 cm
Cena: 3540,00 zł
41298

Cena: 3540,00 zł
4116

ARHAT, Chiny, XX w.

Steatyt, wys. 9 cm
Cena: 708,00 zł
4116

ARHAT, Chiny, XX w.

Cena: 708,00 zł
41085

KADZIELNICA Z CZTEREMA SMOKAMI, Chiny, XX w.

Brąz, wys. 11,5 , śr. 26 cm
Cena: 1416,00 zł
41085

Cena: 1416,00 zł
38472

FILIŻANKA, Japonia, Nikko, ok. 1930

Porcelana, kobalt podszkliwny, złocenie, wys. 5 cm, śr. spodka 11,5 cm
Cena: 354,00 zł
38472

Cena: 354,00 zł
3772

Budda Siakjamuni, Mongolia, XIX/XX w.

Thanka, farby wodne, papier naklejony na płótno; 73 x 65 mm
Cena: 590,00 zł
3772

Cena: 590,00 zł
37658

WADŻRAJOGINI, Tybet, XIX/XX w.

Thanka, farby wodne, papier naklejony na płótno; 98 x 81 cm
Cena: 590,00 zł
37658

Cena: 590,00 zł
37592

Bogda Chan, Mongolia, XIX/XX w.

Thanka, farby wodne, papier; 84 x 68 mm
Cena: 590,00 zł
37592

Cena: 590,00 zł
37257

TALERZ, Chiny, ok. 1930

Emalia komórkowa na miedzi, złocenie, śr. 26 cm
Cena: 944,00 zł
37257

TALERZ, Chiny, ok. 1930

Cena: 944,00 zł
37156

WAZA Z ŻÓŁTYMI SMOKAMI, Chiny, poł. XX w.

Emalia komórkowa na miedzi, wys. 26 cm
Cena: 472,00 zł
37156

Cena: 472,00 zł
37041

ZESTAW Z PAWIAMI, Chiny,1 poł. XX w.

Emalia komórkowa na miedzi
Cena: 1180,00 zł
37041

Cena: 1180,00 zł
369a

PUZDRO, Chiny, 1 poł. XX w.

Kość słoniowa, oczy smoków czernione; wys. 7 cm, waga 110,4 g
Cena: 944,00 zł
369a

PUZDRO, Chiny, 1 poł. XX w.

Cena: 944,00 zł
36824

EKRAN, Chiny, XIX / XX w.

Drewno, inkrustacje masa perłową, haft jedwabny, 73,5 x 48,5 cm
Cena: 1770,00 zł
36824

EKRAN, Chiny, XIX / XX w.

Cena: 1770,00 zł
36795

ZWÓJ Z PARĄ PTAKÓW, Chiny, XX w.

Haft jedwabny; 255 x 54 cm
Cena: 708,00 zł
36795

Cena: 708,00 zł
36679

PARA TALERZY Z KWIATAMI I PTAKAMI, Chiny, 2 poł. XIX w.

Porcelana, kobalt podszkliwny, czerwona i zielona farba naszkliwna, złocenie, śr. 31 cm
Cena: 1770,00 zł
36679

Cena: 1770,00 zł
4486

WAZA Z CHRYZANTEMAMI, Chiny, XIX/XX w.

Emalia komórkowa na miedzi, złocenie, wys. 26 cm
Cena: 590,00 zł
4486

Cena: 590,00 zł
4309

WAZON Z DOSTOJNIKIEM, Japonia, Satsuma, XX w.

Porcelana, farby naszkliwne, złocenia, wys. 16,5 cm, ceramiczna podstawka
Cena: 826,00 zł
4309

Cena: 826,00 zł
42946

WAZONIK Z ZIMOWYM PEJZAŻEM, Chiny, Jingdezhen Zhi, ok. 1970

Porcelana, farby naszkliwne, złocenia, wys. 14 cm
Cena: 472,00 zł
42946

Cena: 472,00 zł
4284

WAZA, Chiny, pocz. XX w.

Drewno, laka, wys. 20,5 cm
Cena: 826,00 zł
4284

WAZA, Chiny, pocz. XX w.

Cena: 826,00 zł
4221

SZKATUŁKA I DWIE PATERKI DEKOROWANE CHRYZANTEMAMI, Chiny, pocz. XX w.

Emalia komórkowa na miedzi; 5 x 12,5 x 8 cm, śr. 9,7 cm
Cena: 708,00 zł
4221

Cena: 708,00 zł
265 — kopia

MONETA KESZOWA, 100 KESZÓW, Chiny cesarz Xianfeng, prowincja Sūzhōu, Jiāngsū, ok. 1854-55

Mosiądz, śr. 58 mm, waga 48,69 g
Cena: 944,00 zł
265 — kopia

Cena: 944,00 zł
264 — kopia

MONETA KESZOWA, 500 KESZÓW, Chiny cesarz Xianfeng , Bao Quan, ok. 1854-55

Mosiądz, śr. 54 mm, waga 60,89 g
Cena: 944,00 zł
264 — kopia

Cena: 944,00 zł
263_1 — kopia

MONETA KESZOWA, 500 KESZÓW, Chiny cesarz Xianfeng, Bao Quan, ok. 1854-55

Mosiądz, śr. 54 mm, 65,31 g
Cena: 944,00 zł
263_1 — kopia

Cena: 944,00 zł
262_1 — kopia

MONETA KESZOWA, 100 keszów, Xianfeng, Bao Qua, 1831-61

Mosiądz, śr. 48 mm, 43,47 g
Cena: 944,00 zł
262_1 — kopia

Cena: 944,00 zł
261 — kopia

Mosiądz, śr. 48 mm, waga 52,4 g
Cena: 944,00 zł
261 — kopia

Cena: 944,00 zł
260_1 — kopia

Mosiądz, śr. 47 mm, waga 45,1 g
Cena: 944,00 zł
260_1 — kopia

Cena: 944,00 zł
259_1 — kopia

Mosiądz, śr. 54 mm, waga 56,56 g
Cena: 944,00 zł
259_1 — kopia

Cena: 944,00 zł
258_1 — kopia

MONETA KESZOWA, Xianfeng, Tong Bao, 1831-61

Cena: 944,00 zł
258_1 — kopia

Cena: 944,00 zł
257 — kopia

MONETA KESZOWA, 500 KESZÓW, Chiny cesarz Xianfeng, prowincja Sūzhōu, Jiāngsū, ok. 1854-55

Cena: 944,00 zł
257 — kopia

Cena: 944,00 zł
256_1 — kopia

Mosiądz, śr. 58 mm, waga 46,42 g
Cena: 944,00 zł
256_1 — kopia

Cena: 944,00 zł
255_1 — kopia

Mosiądz, śr. 48 mm, waga 49,84 g
Cena: 944,00 zł
255_1 — kopia

Cena: 944,00 zł
254_1 — kopia

MONETA KESZOWA, Xianfeng, Bao Chuan, Zhonggian, 1831-61

Mosiądz, śr. 54 mm, waga 52,37 g
Cena: 944,00 zł
254_1 — kopia

Cena: 944,00 zł
253 — kopia

Mosiądz, śr. 58 mm, waga 57,54 g
Cena: 944,00 zł
253 — kopia

Cena: 944,00 zł
Strona 1 z 8