Zresetuj wszystko

Galeria:
Strona 1 z 45
Wyników 1 - 36 z 1605

Rzemiosło

190782

NÓŻ DO PAPIERU, Soltau, Emile Ligot, 1914-18

Aluminium, dł. 20 cm
Cena: 840,00 zł
190782

Cena: 840,00 zł
211366

PIĘĆ GUZIKÓW MUNDUROWYCH wz. 1928

Brąz, biały metal, śr. 25 mm
Cena: 300,00 zł
211366

Cena: 300,00 zł
216c29

POLSKI GUZIK MUNDUROWY wz. 28

Biały metal, śr. 22 mm
Cena: 60,00 zł
216c29

POLSKI GUZIK MUNDUROWY wz. 28

Cena: 60,00 zł
24266

TEKA Z MONOGRAMEM CW, 2 poł. XIX w.

Tektura, jedwab, zielony aksamit, mosiądz (monogram); 56 x 42 cm
Cena: 4800,00 zł
24266

Cena: 4800,00 zł
27244

KARNECIK, Anglia, pocz XX w.

Masa perłowa (okładki), kość słoniowa (6 kart z dniami tygodnia po angielsku), biały metal (zapięcie), 62 mm
Cena: 480,00 zł
27244

KARNECIK, Anglia, pocz XX w.

Cena: 480,00 zł
291587

DWA OBRUSY NOWOROCZNE Z DWORU CARA MIKOŁAJA II, Rosja, 1911

Jedwab, adamaszek; 86 x 67 cm
Cena: 4800,00 zł
291587

Cena: 4800,00 zł
29587

OBUDOWA ZEGARA, Śląsk lub Francja, poł. XIX w.

Porcelana, farby naszkliwne, złocenia, wys. 33 cm
Cena: 960,00 zł
29587

Cena: 960,00 zł
317_3

26 PŁYT SZYBKOOBROTOWYCH, Glenn Miller z orkiestrą i inni, ok. 1940

w 3 pudełkach
Cena: 960,00 zł
317_3

Cena: 960,00 zł
33467

PUCHAR -RÖMER, XIX/ XX w.

Szkło bezbarwne i rubinowe, szlifowane, wys. 28,5 cm
Cena: 1260,00 zł
33467

PUCHAR -RÖMER, XIX/ XX w.

Cena: 1260,00 zł
33928

MINIATUROWY ZEGAR WISZĄCY, Niemcy, 2 poł. XX w.

Front drewniany z malowanym pejzażem i cynową tarczą z jedna wskazówką
Cena: 540,00 zł
33928

Cena: 540,00 zł
34421

ZEGAR KOMINKOWY, Niemcy, Berlin Conrad Felsing, ok. 1870

Obudowa marmur; 23 x 47,5 x 12 cm
Cena: 4800,00 zł
34421

Cena: 4800,00 zł
34597

KASETKA NA BIURKO Z PARĄ WYŻŁÓW, ok. 1930

Brąz, drewno; 3,5 x 12,5 x 8,5 cm
Cena: 480,00 zł
34597

Cena: 480,00 zł
34675

TACKA NA WIZYTÓWKI W FORMIE KLONOWYCH LIŚCI, ok. 1920

Brąz; 19 x 14,5 cm
Cena: 360,00 zł
34675

Cena: 360,00 zł
34993

KRUCYFIKS, XIX/XX w.

Mosiądz, onyks, cyna mosiądzowana; 30 x 19 cm, figura 16 x 11,5 cm
Cena: 636,00 zł
34993

KRUCYFIKS, XIX/XX w.

Cena: 636,00 zł
355186

ZEGAR, I. poł. XIX w.

Obudowa drewno, fornir orzech, aplikacje brąz, alabaster; 50 x 26,8 x 14,5 cm
Cena: 3600,00 zł
355186

ZEGAR, I. poł. XIX w.

Cena: 3600,00 zł
36745

PUDEŁKO NA HERBATĘ, Japonia, 1870-75

Plater na miedzi i cynie, drewno; 5 x 18 x 9,3 cm
Cena: 480,00 zł
36745

Cena: 480,00 zł
36858

MOTYL PRZY KWITNĄCEJ GAŁĄZCE, Chiny, poł. XX w.

Farby wodne; jedwab; 18 x 20,5 cm
Cena: 360,00 zł
36858

Cena: 360,00 zł
37168

OKIMONO, DWÓCH WĘDROWCÓW, Japonia, XIX / XX w.

Kość słoniowa, czerniona, waga 252,5 g, wys. 14,5 cm
Cena: 3000,00 zł
37168

Cena: 3000,00 zł
372224

GUANYIN, Chiny, XVIII / XIX w.

Porcelana, wys. 33 cm
Cena: 720,00 zł
372224

Cena: 720,00 zł
37334

WAZON TYPU SATSUMA Z DAMAMI NAD WODĄ, Japonia, XX w.

Porcelana, kobalt podszkliwny, farby naszkliwne, złocenie, wys. 27 cm
Cena: 1200,00 zł
37334

Cena: 1200,00 zł
08921

DZBAN, Polska, Szczytna Śląska, Huta Sudety, ok. 1970

Proj. Lucyna Pijaczewska
Cena: 360,00 zł
08921

Cena: 360,00 zł
13482

POPIELNICZKA-MASZKARON, Polska, Warszawa, Bracia Łopieńscy, ok. 1930

Brąz, dł. 9,5 cm
Cena: 1800,00 zł
13482

Cena: 1800,00 zł
135626

HERB KORNIC, Śląsk, XVII/XVIII w.

Drewno, snycerka, polichromia; 45x 37 cm
Cena: 5400,00 zł
135626

Cena: 5400,00 zł
13847

DRZWICZKI TABERNAKULUM ZE ZMARTWYCHWSTAŁYM CHRYSTUSEM, Polska, XVIII w.

Drewno; 44 x 26 cm
Cena: 1800,00 zł
13847

Cena: 1800,00 zł
145244

RYNGRAF Z MATKĄ BOŻĄ CZĘSTOCHOWSKĄ, poł. XX w.

Brąz, 10 x 8 cm, łańcuszek
Cena: 360,00 zł
145244

Cena: 360,00 zł
283278

LORGNON, 2 poł. XIX w.

Mosiądz złocony, szkło, 16 cm
Cena: 600,00 zł
283278

LORGNON, 2 poł. XIX w.

Cena: 600,00 zł
34812

OSIEM KIELISZKÓW DO SZAMPANA, Czechy, XIX/XX w.

Szkło bezbarwne, przezroczyste, szlifowane
Cena: 1920,00 zł
34812

Cena: 1920,00 zł
37074

SAMOWAR, Rosja, Tuła, Bataszew, po 1898

Mosiądz, drewno (uchwyty), wys. 48 cm
Cena: 1440,00 zł
37074

Cena: 1440,00 zł
383629

WAZON, XX w.

Szkło bezbarwne, wys. 23,5 cm
Cena: 720,00 zł
383629

WAZON, XX w.

Cena: 720,00 zł
38433

WAZON, XX w.

Szkło bezbarwne, wys. 23 cm
Cena: 720,00 zł
38433

WAZON, XX w.

Cena: 720,00 zł
3851

PUCHAR, XIX w.

Szkło bezbarwne, wys. 24 cm
Cena: 720,00 zł
3851

PUCHAR, XIX w.

Cena: 720,00 zł
38699

PUCHAR, XIX w.

Szkło bezbarwne, wys. 20 cm
Cena: 720,00 zł
38699

PUCHAR, XIX w.

Cena: 720,00 zł
38899

PUCHAR, XIX w.

Szkło bezbarwne, wolnoformowane, wys. 20 cm
Cena: 720,00 zł
38899

PUCHAR, XIX w.

Cena: 720,00 zł
38972

PUCHAR, XIX w.

Szkło bezbarwne, wolnoformowane, wys. 24,5 cm
Cena: 720,00 zł
38972

PUCHAR, XIX w.

Cena: 720,00 zł
39116

KARAFKA, poł. XIX w.

Szkło rubinowe, wolnoformowane, szlifowane, złocenie, srebrzenie, wys. 33 cm
Cena: 600,00 zł
39116

KARAFKA, poł. XIX w.

Cena: 600,00 zł
3922

WAZON, ok. 1930

Szkło bezbarwne, szlifowane, wys. 18,5 cm
Cena: 960,00 zł
3922

WAZON, ok. 1930

Cena: 960,00 zł
Strona 1 z 45