Strona 1 z 5
Wyników 1 - 36 z 160

szkło

2193

CZARA NA OWOCE, ok. 1930

Szkło ołowiowe, szlifowane, oprawa plater na mosiądzu, śr. 23,5 cm
Cena: 460,00 zł
2193

CZARA NA OWOCE, ok. 1930

Cena: 460,00 zł
20140827_171344_038

CZARA, XVII/XVIII w.

Szkło przezroczyste, bezbarwne; wys. 7,2, x 16 x 12,5 cm
Stan zachowania: klejona
Cena: 1150,00 zł
20140827_171344_038

CZARA, XVII/XVIII w.

Cena: 1150,00 zł
a92n079

Czechy (?), 2. poł. XIX w.

SZKLANICA DEKOROWANA MEDALIONAMI I ROZETAMI
Cena: 610,00 zł
a92n079

Czechy (?), 2. poł. XIX w.

Cena: 610,00 zł
a89n136 kopia

Czechy (?), ok. poł. XIX w.

SZKLANICA
Cena: 805,00 zł
a89n136 kopia

Czechy (?), ok. poł. XIX w.

Cena: 805,00 zł
a91n265 kopia

Czechy, 1. ćw. XX w.

WAZON, w typie Kralika
Cena: 3450,00 zł
a91n265 kopia

Czechy, 1. ćw. XX w.

Cena: 3450,00 zł
05082

CZTERY KIELISZKI, Polska, pocz. XIX w.

Szkło bezbarwne, szlifowane. wys. 13,5 cm
Cena: 4025,00 zł
05082

Cena: 4025,00 zł
20120504_120503_120

Cztery talerzyki, XIX w.

Cena: 460,00 zł
20120504_120503_120

Cztery talerzyki, XIX w.

Cena: 460,00 zł
20110202_152904_121

DZBAN NEOMANIERYSTYCZNY, Europa Zachodnia, pocz. XX w.

Cena: 1323,00 zł
20110202_152904_121

Cena: 1323,00 zł
20101012_110328_094

Europa Zachodnia, l. 30-40-te XX w.

WAZON
Cena: 610,00 zł
20101012_110328_094

Cena: 610,00 zł
a92n083

Europa Zachodnia, pocz. XX w.

DZBAN DO NAPOJÓW
Cena: 1518,00 zł
a92n083

Europa Zachodnia, pocz. XX w.

Cena: 1518,00 zł
a89n176 kopia

Europa Zachodnia, pocz. XX w.

KABARET
Cena: 2300,00 zł
a89n176 kopia

Europa Zachodnia, pocz. XX w.

Cena: 2300,00 zł
a88n145 kopia

Europa Zachodnia, XX w.

WAZKA
Cena: 771,00 zł
a88n145 kopia

Europa Zachodnia, XX w.

Cena: 771,00 zł
217b

FLAKON, Niemcy lub Austria, 1838

Szkło-kryształ; wys. 13 cm
Cena: 920,00 zł
217b

Cena: 920,00 zł
068-flakon-polska-1885

FLAKON, Polska, 1885

Szkło bezbarwne, farby emaliowe, wys. całk. 16 cm Napisy: Na Pamiątke, 1885
Cena: 805,00 zł
068-flakon-polska-1885

FLAKON, Polska, 1885

Cena: 805,00 zł
215a-flakon-xix-xx-w

FLAKON, XIX/XX w.

Szkło bezbarwne, szlifowane, oprawa srebrna, wewnątrz złocona; wys. 8,5, śr. 5,5 cm

Cena: 690,00 zł
215a-flakon-xix-xx-w

FLAKON, XIX/XX w.

Cena: 690,00 zł
168-kabaret-pocz-xx-w

KABARET, pocz. XX w.

Plater na mosiądzu, szkło (trzy wkłady); 17 x 28 x 20 cm
Cena: 690,00 zł
168-kabaret-pocz-xx-w

KABARET, pocz. XX w.

Cena: 690,00 zł
25769

KARAFINKA, 1 poł. XIX w.

Szkło formowane, bezbarwne, wys. 16 cm
Cena: 287,00 zł
25769

KARAFINKA, 1 poł. XIX w.

Cena: 287,00 zł
20140927_121335_059

KARAFKA DO WINA, XX w.

Cena: 345,00 zł
20140927_121335_059

KARAFKA DO WINA, XX w.

Cena: 345,00 zł
Strona 1 z 5