SAMOWAR, Rosja, Tuła, Bracia Bataszew, pocz. XX w.
Mosiądz niklowany, drewno (uchwyty), wys. 42,5 cm

Puncowanie; godło Rosji, 16 medali z lat 1896 – 1900; Братья Алексей, Иванъ Баташевы Тула

Base price 920,00 zł