SAMOWAR TÊTE-À-TÊTE Z TACĄ I OCIEKACZEM, Rosja, Tuła, Woroncow, k. XIX w.
Mosiądz, drewno (uchwyty), wys. 32 cm, taca 31 cm

Puncowanie: wokół orła i medali: Фабрика Воронцова въ Тулље; na tacy: pod orłem i medalami: A. Ф Гaльбoвъ въ Тулљ

Na dwie osoby

Base price 1150,00 zł