Zresetuj wszystko

Galeria:
Wyników 1 - 30 z 30

samowary

37074

SAMOWAR, Rosja, Tuła, Bataszew, po 1898

Mosiądz, drewno (uchwyty), wys. 48 cm
Cena: 1440,00 zł
37074

Cena: 1440,00 zł
25629

SAMOWAR Z TACĄ, Rosja, Tuła, Woroncow, k. XIX w.

Mosiądz, drewno (uchwyty), wys. 45 cm
Cena: 708,00 zł
25629

Cena: 708,00 zł
24951

SAMOWAR Z TACĄ I OCIEKACZEM, Rosja, Tuła, Sergiej Rudakow, po 1854

Mosiądz, drewno (uchwyty) wys. 51 cm
Cena: 2360,00 zł
24951

Cena: 2360,00 zł
24996

SAMOWAR Z TACĄ I OCIEKACZEM, Rosja, 2 poł. XIX w.

Mosiądz, drewno (uchwyty), wys. 44 cm
Cena: 708,00 zł
24996

Cena: 708,00 zł
32166

SAMOWAR, Rosja, XIX/XX w.

Kształt gruszkowaty
Cena: 354,00 zł
32166

SAMOWAR, Rosja, XIX/XX w.

Cena: 354,00 zł
32062

SAMOWAR, Rosja, Moskwa, Alenczikow i Zimin, k. XIX w.

Kształt wazy
Cena: 944,00 zł
32062

Cena: 944,00 zł
3183

SAMOWAR, Rosja, Peresław, Zachriapin, k. XIX w.

Forma wazy
Cena: 944,00 zł
3183

Cena: 944,00 zł
31099

SAMOWAR Z TACĄ I OCIEKACZEM, Rosja, Tuła, I. F. Kapyrzin, po 1906

Forma wazy
Cena: 1416,00 zł
31099

Cena: 1416,00 zł
30926

SAMOWAR, Rosja, Tuła, I. F. Kapyrzin, po 1904

Forma wazy
Cena: 1416,00 zł
30926

Cena: 1416,00 zł
307385

SAMOWAR, Rosja, Tuła, Bracia Szemarin, k. XIX w.

Kształt gruszkowaty, fasetowany
Cena: 1416,00 zł
307385

Cena: 1416,00 zł
30636

Kształt jajowaty
Cena: 1416,00 zł
30636

Cena: 1416,00 zł
30537

SAMOWAR typu kieliszek, Rosja, pocz. XX w.

Mosiądz, niklowanie, drewno (uchwyty), wys. 50 cm
Cena: 354,00 zł
30537

Cena: 354,00 zł
20111210_100435_078

SAMOWAR, Rosja, 1. poł. XIX w.

Mosiądz, drewno (uchwyty); 47 x 30 x 27 cm
Cena: 1440,00 zł
20111210_100435_078

Cena: 1440,00 zł
a94n173 kopia

SAMOWAR Z TACĄ, Tulska Fabryka Nabojów, Tuła, 2. ćw. XX w.

Mosiądz, drewno; wys. 52 cm; średn. tacy: 39,5 cm

Cena: 650,00 zł
a94n173 kopia

Cena: 650,00 zł
a100_055

Metal niklowany, drewno; wys. 46 cm

Cena: 920,00 zł
a100_055

Cena: 920,00 zł
09657

SAMOWAR, Rosja, Tuła, Bracia Szemarin, pocz. XX w.

Mosiądz niklowany, drewno (uchwyty), wys. 44,5 cm
Cena: 460,00 zł
09657

Cena: 460,00 zł
096a

SAMOWAR, Rosja, Tuła, Bracia Bataszew, pocz. XX w.

Mosiądz niklowany, drewno (uchwyty), wys. 42,5 cm
Cena: 920,00 zł
096a

Cena: 920,00 zł
0983

SAMOWAR – KULA (PAJĄK), Rosja, Tuła, Bataszew lub Woroncow, 2 poł. XIX w.

Cena: 6900,00 zł
0983

Cena: 6900,00 zł
152164

SAMOWAR, Rosja Tuła, Fabryka Jegora Wanykina, ok. 1900

Mosiądz niklowany, drewno (uchwyty), wys.56 cm
Cena: 2070,00 zł
152164

Cena: 2070,00 zł
20111210_095544_083

SAMOWAR, Rosja, XIX w.

Mosiądz, drewno (uchwyty); 48 x 27 x 32 cm
Cena: 830,00 zł
20111210_095544_083

SAMOWAR, Rosja, XIX w.

Cena: 830,00 zł
136-samowar-z-taca-i-ociekaczem-rosja-xix-xx-w

SAMOWAR Z TACĄ I OCIEKACZEM, Rosja, XIX/XX w.

Mosiądz, drewno (uchwyty), wys. 43 cm
Cena: 1495,00 zł

Cena: 1495,00 zł
146-samowar-spirytusowy-rosja-xix-xx-w

SAMOWAR SPIRYTUSOWY, Rosja, XIX/XX w.

Mosiądz niklowany, drewno (uchwyty), wys. 48 cm W podstawie zbiornik na spirytus
Cena: 1610,00 zł

Cena: 1610,00 zł
031-samowar-kula-rosja-2-pol-xviii

SAMOWAR KULA, Rosja, 2 poł. XVIII

Miedź, mosiądz, drewno, wys. 59 cm
Cena: 4370,00 zł

Cena: 4370,00 zł
032-samowar-poznan-fabryka-jana-krysiewicza-przed-1885

SAMOWAR, Poznań, Fabryka Jana Krysiewicza, przed 1885

Mosiądz, wewnątrz miedź, drewno (uchwyty), wys. 39 cm Sygnowany: J. KRYSIEWICZ | POZNAŃ
Cena: 2300,00 zł

Cena: 2300,00 zł
samowar-miniaturka-1-pol-xx-w

SAMOWAR-MINIATURKA, 1 poł. XX w.

Biały metal niklowany, mosiądz (kurek), drewno czernione (uchwyty), wys. 22,5 cm Brak pokrętła
Cena: 100,00 zł
samowar-miniaturka-1-pol-xx-w

Cena: 100,00 zł
20150120_174720_148

SAMOWAR CYLINDRYCZNY, Rosja, XIX/XX w.

Mosiądz, drewno (uchwyty), wys. 50 cm
Cena: 287,00 zł
20150120_174720_148

Cena: 287,00 zł
20141201_133939_070

SAMOWAR ELEKTRYCZNY, 1 poł. XX w.

Mosiądz, drewno (uchwyty), wys. 36 cm
Cena: 1610,00 zł
20141201_133939_070

Cena: 1610,00 zł
20140827_153657_052

SAMOWAR Z TACĄ, Rosja, XIX/XX w.

Mosiądz, drewno (uchwyty), wys. 53 cm, taca 48 x 34 cm
Cena: 1380,00 zł
20140827_153657_052

Cena: 1380,00 zł
samowary stare 002

SAMOWAR TYPU KIELISZEK, Rosja, XIX/XX w.

    Mosiądz niklowany, drewno (uchwyty), wys. 57 cm Sygnatura nieczytelna
Cena: 500,00 zł
samowary stare 002

Cena: 500,00 zł
20140711_185608_077

SAMOWAR TYPU KIELISZEK, Rosja, pocz. XX w.

Mosiądz, drewno (uchwyty), wys. 56 cm Na pokrywce wybite: dwa medale z zatartymi napisami; 1=COPT
Cena: 1380,00 zł
20140711_185608_077

Cena: 1380,00 zł