Galeria:
Strona 1 z 42
Wyników 1 - 36 z 1509

Rzemiosło

20121002_153555_218

ŻYRANDOL, 1 ćw. XX w.

Cena: 1725,00 zł
20121002_153555_218

ŻYRANDOL, 1 ćw. XX w.

Cena: 1725,00 zł
202-zyrandol-osmioramienny-xviii-xix-w

ŻYRANDOL OŚMIORAMIENNY, XVIII/XIX w.

Mosiądz; wys. 44, śr. 65 cm
Cena: 4025,00 zł

Cena: 4025,00 zł
29194

ZHONGLI QUAN, Chiny, XIX w.

Brąz, wys. 13 cm, drewniany cokół wtórny, wys. całk. 18 cm
Cena: 690,00 zł
29194

ZHONGLI QUAN, Chiny, XIX w.

Cena: 690,00 zł
20541

ZESTAW TOALETOWY, 2 poł. XIX w.

Szkło bezbarwne, szlifowane, lazurowane fioletowym, złocenia
Cena: 345,00 zł
20541

Cena: 345,00 zł
20120504_124540_106

Zestaw toaletowy w stylu Art-Deco

Polska, Huta "Niemen", ok. 1930
Cena: 460,00 zł
20120504_124540_106

Cena: 460,00 zł
20110510_163025_083

ZESTAW NA BIURKO, Rosja (?), pocz. XX w.

Cena: 3450,00 zł
20110510_163025_083

Cena: 3450,00 zł
20110905_190251_067

Zestaw na biurko

pocz. XX w.
Cena: 1380,00 zł
20110905_190251_067

Zestaw na biurko

Cena: 1380,00 zł
33791

ZESTAW FAJEK

ZESTAW FAJEK
Cena: 2596,00 zł
33791

ZESTAW FAJEK

Cena: 2596,00 zł
3267

Czarna kamionka, oprawa cynowa
Cena: 1150,00 zł
3267

Cena: 1150,00 zł
20120504_122538_116

Zestaw Deserowy

Czechy, Moser (?), 2 ćw. XX w.
Cena: 805,00 zł
20120504_122538_116

Zestaw Deserowy

Cena: 805,00 zł
20110409_095256_142

ZESTAW 6 ROEMERÓW Z MOTYWEM WINOROŚLI, Niemcy, (Śląsk?), dwudziestolecie międzywojenne

Cena: 690,00 zł
20110409_095256_142

Cena: 690,00 zł
20110301_163024_094

ZESTAW 6 KIELISZKÓW Z MONOGRAMEM EO, Śląsk, pocz. XX w.

Cena: 1380,00 zł
20110301_163024_094

Cena: 1380,00 zł
143h

ŻELAZKO, XIX w.

Mosiądz, drewno, 10 x 11,5 x 6 cm
Cena: 230,00 zł
143h

ŻELAZKO, XIX w.

Cena: 230,00 zł
zelazko-na-dusze-xix-w

ŻELAZKO NA DUSZĘ, XIX w.

Mosiądz, żelazo,14 x 18 x 9,5 cm
Cena: 690,00 zł
zelazko-na-dusze-xix-w

ŻELAZKO NA DUSZĘ, XIX w.

Cena: 690,00 zł
21379

ŻELAZKO DO KORONEK, XIX w.

Mosiądz, drewno (uchwyt), żelazo (dusza); 8 x 10 x 4,5 cm
Cena: 402,00 zł
21379

ŻELAZKO DO KORONEK, XIX w.

Cena: 402,00 zł
1153

ZEGAREK, Szwajcaria, Zenith. poł. XX w.

Złoty, męski, na rękę, śr. 33 mm
Cena: 3220,00 zł
1153

Cena: 3220,00 zł
17349

ZEGAREK, Szwajcaria, Schaffhausen, poł. XX w.

Męski, na rękę, złoty, śr. 38 mm
Cena: 5175,00 zł
17349

Cena: 5175,00 zł
27111

ZEGAREK, Szwajcaria, Omega

Męski, na rękę, automat, śr. 3,5 cm
Cena: 1062,00 zł
27111

ZEGAREK, Szwajcaria, Omega

Cena: 1062,00 zł
Strona 1 z 42