Galeria:
Strona 3 z 42
Wyników 73 - 108 z 1509

Rzemiosło

30988

ZEGAREK ATLANTIC WORLDMASTER SUPER, Szwajcaria, ok. 1965

Męski, na rękę, śr. 36 mm
Cena: 708,00 zł
30988

Cena: 708,00 zł
30873

ZEGAREK PALLAS, Szwajcaria, ok. 1955

Męski na rękę, śr. 37 mm, bransoleta
Cena: 354,00 zł
30873

Cena: 354,00 zł
30368

ZEGAREK DOXA, ok. 1965

Męski, na rękę, śr. 35 mm, koperta złocona
Cena: 590,00 zł
30368

ZEGAREK DOXA, ok. 1965

Cena: 590,00 zł
25061

PROCHOWNICA Z JELENIEM, pol. XIX w.

Miedź, mosiądz, 16 cm
Cena: 708,00 zł
25061

Cena: 708,00 zł
13429

ZEGAR GABINETOWY, Polska, poł. XX w.

Plater na mosiądzu, szary marmur, wys. 23,5 cm
Cena: 2360,00 zł
13429

Cena: 2360,00 zł
103-kapturek-do-gaszenia-swiec-2-pol-xix-w

KAPTUREK DO GASZENIA ŚWIEC, 2 poł. XIX w.

Metal srebrzony, dł.20 cm
Cena: 115,00 zł

Cena: 115,00 zł
139-lusterko-toaletowe-2-pol-xix-w

LUSTERKO TOALETOWE, 2 poł. XIX w.

Mosiądz, szkło, wys. 29 cm

Cena: 287,00 zł

Cena: 287,00 zł
figurka-pierrot-grajacy-na-mandolinie

FIGURKA, PIERROT GRAJĄCY NA MANDOLINIE, ok. 1930

Cyna, imitacja kości, kamień; wys. 12 cm
Cena: 575,00 zł

Cena: 575,00 zł
075

Kufel z barokową monetą

Dania, 1. poł. XX w.
Cena: 2070,00 zł
075

Kufel z barokową monetą

Cena: 2070,00 zł
20150120_161530_184

KOBIERZEC, Chiny, ok. 1930

Wełna, 292 x 263 cm
Cena: 7080,00 zł
20150120_161530_184

KOBIERZEC, Chiny, ok. 1930

Cena: 7080,00 zł
4324

TRZY FIGURKI ZWIERZĄT, XIX/XX w.

Brąz
Cena: 590,00 zł
4324

Cena: 590,00 zł
4185

WAZON, Polska, Warszawa, Semia, 1939

Szkło ołowiowe, szlifowane, oprawa srebrna, wys. 33,5 cm
Cena: 1180,00 zł
4185

Cena: 1180,00 zł
4145

WAZON, Czechy, XIX/XX w.

Szkło bezbarwne, lazurowane rubinowym szlifowane, wys. 31 cm
Cena: 944,00 zł
4145

WAZON, Czechy, XIX/XX w.

Cena: 944,00 zł
34453

ZEGAREK NE RĘKĘ, Tissot, poł. XX w.

Koperta złota, pr. 585, śr. 30 mm
Cena: 4130,00 zł
34453

Cena: 4130,00 zł
34249

ZEGAREK NA RĘKĘ, Szwajcaria, Cyma, poł. XX w.

Cena: 4720,00 zł
34249

Cena: 4720,00 zł
34146

ZEGAREK MĘSKI NA RĘKĘ, Szwajcaria, Schaffhausen, poł. XX w.

Koperta złota, pr. 750, śr. 35 mm
Cena: 4720,00 zł
34146

Cena: 4720,00 zł
34051

Cena: 4720,00 zł
34051

Cena: 4720,00 zł
3393

Cena: 14160,00 zł
3393

Cena: 14160,00 zł
32166

SAMOWAR, Rosja, XIX/XX w.

Kształt gruszkowaty
Cena: 354,00 zł
32166

SAMOWAR, Rosja, XIX/XX w.

Cena: 354,00 zł
32062

SAMOWAR, Rosja, Moskwa, Alenczikow i Zimin, k. XIX w.

Kształt wazy
Cena: 944,00 zł
32062

Cena: 944,00 zł
3183

SAMOWAR, Rosja, Peresław, Zachriapin, k. XIX w.

Forma wazy
Cena: 944,00 zł
3183

Cena: 944,00 zł
31099

SAMOWAR Z TACĄ I OCIEKACZEM, Rosja, Tuła, I. F. Kapyrzin, po 1906

Forma wazy
Cena: 1416,00 zł
31099

Cena: 1416,00 zł
30926

SAMOWAR, Rosja, Tuła, I. F. Kapyrzin, po 1904

Forma wazy
Cena: 1416,00 zł
30926

Cena: 1416,00 zł
307385

SAMOWAR, Rosja, Tuła, Bracia Szemarin, k. XIX w.

Kształt gruszkowaty, fasetowany
Cena: 1416,00 zł
307385

Cena: 1416,00 zł
30636

Kształt jajowaty
Cena: 1416,00 zł
30636

Cena: 1416,00 zł
30537

SAMOWAR typu kieliszek, Rosja, pocz. XX w.

Mosiądz, niklowanie, drewno (uchwyty), wys. 50 cm
Cena: 354,00 zł
30537

Cena: 354,00 zł
Strona 3 z 42