Galeria:
Strona 2 z 42
Wyników 37 - 72 z 1509

Rzemiosło

3341

ŚWIATŁOMIERZ, Zeiss Ikon Diapoth, ok. 1930

śr. 57 mm, skórzane etui
Cena: 236,00 zł
3341

Cena: 236,00 zł
333202

KOMPAS KAPITANA ADRIANOWA M 1911, Rosja

Mosiądz, szkło, śr. 55 mm
Cena: 590,00 zł
333202

Cena: 590,00 zł
3313

PODZIAŁKA GEODEZYJNA, Polska, Skala, 2 poł. XX w.

Mosiądz; 21,6 x 3,5 cm, firmowe skórzane etui
Cena: 118,00 zł
3313

Cena: 118,00 zł
33026

SZKATUŁA Z STEFANEM BATORYM, Polska, 3 tercja XX w.

Brąz, 19 x 25,5 x 18 cm
Cena: 2950,00 zł
33026

Cena: 2950,00 zł
32084

KUBEK Z ZAMKIEM W HEIDELBERGU, Niemcy, Norymberga, Felsenstein & Mainzer, ok. 1900

Cyna, wys. 5,5 cm
Cena: 236,00 zł
32084

Cena: 236,00 zł
31942

KUBEK Z WIDOKAMI FRANKFURTU, Niemcy, Frankfurt, F. Ehrenfeld, po 1880

Cyna, wys. 5,6 cm
Cena: 236,00 zł
31942

Cena: 236,00 zł
30287

NOŻYCE KRAWIECKIE, USA, Newark, NJ, J. Wiss, XIX/XX w.

Stal, mosiądz, czarna farba, dł. 34,5 cm
Cena: 354,00 zł
30287

Cena: 354,00 zł
20110202_111535_026

ZEGAR Z MOTYWAMI BACHICZNYMI

Francja, Paryż, Susse Freres, ćw. XIX w.
Cena: 14042,00 zł
20110202_111535_026

ZEGAR Z MOTYWAMI BACHICZNYMI

Cena: 14042,00 zł
28269

ZEGAR KOMINKOWY, Austria, 1. ćw. XIX w.

Drewno, emalia, mosiądz, szkło; 40 x 29,2 x 12,5 cm
Cena: 7080,00 zł
28269

Cena: 7080,00 zł
20120827_141809_119

ZEGAR KOMINKOWY Z FIGURĄ MARIANNY, Francja, poł. XIX w.

Brąz cyzelowany, złocony; 31 x 35 x 8,5 cm
Cena: 5664,00 zł
20120827_141809_119

Cena: 5664,00 zł
279139

ZEGAR W TYPIE RELIGIEUSE, Vincenti & Cie, 2 poł. XIX w.

Drewno, fornir, mosiądz; 69,5 x 46 x 19,5 cm
Cena: 9440,00 zł
279139

Cena: 9440,00 zł
108-zegar-scienny-typu-kartel-francja-paryz-vincenti-po-1887

ZEGAR ŚCIENNY TYPU KARTEL, Francja, Paryż, Vincenti, po 1887

Brąz, resztki złocenia, 58 x 30 cm
Cena: 3540,00 zł

Cena: 3540,00 zł
zegar-rosja-petersburg-c-f-granroth-po-1855

ZEGAR W STYLU LUDWIKA XVI, Rosja, Petersburg, C. F. Granroth, po 1855

Brąz złocony; wys. 70 cm
Cena: 35400,00 zł

Cena: 35400,00 zł
26594

ZEGAR KOMINKOWY Z ZEUSEM I AMALTEĄ

Francja, Paryż, Japy Freres, 2. poł. XIX w.
Cena: 9440,00 zł
26594

Cena: 9440,00 zł
a88n177 kopia

ZEGAR KOMINKOWY Z PUTTEM I ŁABĘDZIEM

Cena: 9440,00 zł
a88n177 kopia

Cena: 9440,00 zł
20140602_124855_087

ZEGAR KOMINKOWY, Francja, Paryż, Petit, ok. 1820

Obudowa brąz złocony, 46 z 30,5 x 10 cm
Cena: 10030,00 zł
20140602_124855_087

Cena: 10030,00 zł
zegar-kominkowy-z-figura-psyche-lemerle-charpentier

ZEGAR KOMINKOWY Z FIGURĄ PSYCHE

Cena: 25960,00 zł

Cena: 25960,00 zł
221_121

STRZEMIĘ I OSTROGA, XVIII / XIX w.

Mosiądz, żelazo (gwiazdka szenkla), dł. 20 i 12,5 cm
Cena: 472,00 zł
221_121

Cena: 472,00 zł
21151

MATKA BOŻA CZĘSTOCHOWSKA, Polska, pocz. XX w.

Plakieta, ołów, polichromia; 19,5 x 13,5 cm
Cena: 472,00 zł
21151

Cena: 472,00 zł
208372

LORNETKA TEATRALNA, Polska, Wilno, Jan Iwaszkiewicz, po 1906

Mosiądz, bakelit, szkło, skóra, 11,5 cm
Cena: 472,00 zł
208372

Cena: 472,00 zł
20687

KRZYŻ WALECZNYCH, Polska, 2 poł. XX w.

Brąz, odlew; 22 x 21,5 cm
Cena: 472,00 zł
20687

Cena: 472,00 zł
4084

POLOWANIE NA ANTYLOPY, Indie, XVIII / XIX w.

Miniatura, farby wodne, papier; 22 x 13 cm (arkusz)
Cena: 1180,00 zł
4084

Cena: 1180,00 zł
4079

POLOWANIE, Indie, XVIII / XIX w.

Cena: 1180,00 zł
4079

Cena: 1180,00 zł
37795

PAMIĄTKI Z SAMOLOTU CONCORDE

PAMIĄTKI Z SAMOLOTU CONCORDE
Cena: 944,00 zł
37795

PAMIĄTKI Z SAMOLOTU CONCORDE

Cena: 944,00 zł
37539

NÓŻ DO PAPIERU Z GŁOWĄ RYCERZA, ok. 1900

Srebro, kość, dł. 31 cm
Cena: 2242,00 zł
37539

Cena: 2242,00 zł
37392

OKULARY I LORGNON W ETUI, 2 poł. XIX w.

Mosiądz, miedź, złocenie, szkło
Cena: 1180,00 zł
37392

Cena: 1180,00 zł
32781

DZWONEK Z TRANSATLANTYKU MILWAUKEE, 1929

Brąz, wys. 5,5 cm
Cena: 590,00 zł
32781

Cena: 590,00 zł
Strona 2 z 42