Galeria:
Strona 4 z 42
Wyników 109 - 144 z 1509

Rzemiosło

20111210_100435_078

SAMOWAR, Rosja, 1. poł. XIX w.

Mosiądz, drewno (uchwyty); 47 x 30 x 27 cm
Cena: 1440,00 zł
20111210_100435_078

Cena: 1440,00 zł
a100_055

Metal niklowany, drewno; wys. 46 cm

Cena: 920,00 zł
a100_055

Cena: 920,00 zł
37739

KULA SZCZĘŚCIA, Chiny, ok. 1930

Jadeit, śr. 5,5 cm, czterowarstwowa
Cena: 708,00 zł
37739

Cena: 708,00 zł
33925

PARA KINKIETÓW DO PIANINA, XIX/ XX w.

Brąz, dł. 21,5 cm
Cena: 1416,00 zł
33925

Cena: 1416,00 zł
3084

IKONA, CHRYSTUS PANTOKRATOR, Rosja, 2 poł. XIX w.

Tempera, deska, okład miedziany, złocony; 22,5 x 17,5 cm
Cena: 944,00 zł
3084

Cena: 944,00 zł
065775

Salvador DALI

TALERZ ZE ŚLIMAKIEM na 100 lecie firmy Rosenthal w 1979 r.
Cena: 3540,00 zł
065775

Salvador DALI

Cena: 3540,00 zł
147416

WAZON, Polska, ok. 1970

Szkło rubinowe, wys. 21 cm
Cena: 590,00 zł
147416

WAZON, Polska, ok. 1970

Cena: 590,00 zł
264791

IKONA MATKI BOŻEJ KAZAŃSKIEJ, Rosja, 2 poł. XIX w.

Tempera, deska, okład mosiężny; 23,5 x 17,5 cm
Cena: 944,00 zł
264791

Cena: 944,00 zł
3582

TALERZ, Chiny, XIX w.

Porcelana, kobalt podszkliwny, farby naszkliwne, złocenia, śr. 38 cm
Cena: 1770,00 zł
3582

TALERZ, Chiny, XIX w.

Cena: 1770,00 zł
3623

TALERZ DWOMA MĘŻCZYZNAMI PRZY WAZIE, Chiny, XVII / XVIII w.

Porcelana, kobalt podszkliwny, śr. 30 cm
Cena: 944,00 zł
3623

Cena: 944,00 zł
3643

SARASWATI, Tajlandia, XX w.

Brąz, złocenie, 19 x 16 x 10 cm
Cena: 1416,00 zł
3643

SARASWATI, Tajlandia, XX w.

Cena: 1416,00 zł
3692

KADZIELNICA Z RYBAMI, Chiny, XIX/XX w.

Brąz, wys 4,2, śr. 6,6 cm, łańcuszek
Cena: 590,00 zł
3692

Cena: 590,00 zł
3663

WAZON ZE SMOKIEM I ŻÓŁWIAMI, Chiny, 2 poł. XIX w.

Brąz, wys. 21 cm
Cena: 944,00 zł
3663

Cena: 944,00 zł
3594

UŚMIECHNIĘTY MANDARYN, Chiny, XX w.

Cyna patynowana na brąz, wys. 6,7 cm
Cena: 590,00 zł
3594

Cena: 590,00 zł
3578

GANEŚA, Indie, XIX/XX w.

Brąz, wys. 19,5 cm
Cena: 1180,00 zł
3578

GANEŚA, Indie, XIX/XX w.

Cena: 1180,00 zł
34768

CZAJNIK, Polska, XIX w.

Miedź, szkło akrylowe (wtórny uchwyt pokrywki), wys. 29, śr. 22 cm
Cena: 944,00 zł
34768

CZAJNIK, Polska, XIX w.

Cena: 944,00 zł
2848

TABAKIERKA, Holandia, XVIII w.

Miedź, mosiądz, 4,5 x 13,5 x 6 cm
Cena: 2360,00 zł
2848

Cena: 2360,00 zł
26354

IKONA UKRZYŻOWANIE, Rosja, XVII / XVIII w.

Mosiądz, 17 x 9,5 cm
Cena: 2950,00 zł
26354

Cena: 2950,00 zł
26267

IKONA, Pantokrator, Rosja, ok. 1900

Tempera, deska, okład mosiężny; 13,5 x 11,3 cm
Cena: 1180,00 zł
26267

Cena: 1180,00 zł
26176

IKONA, UKRZYŻOWANIE, Rosja, XIX w.

Mosiądz, 26 x 13,5 cm
Cena: 2124,00 zł
26176

Cena: 2124,00 zł
12046

Salvador DALI

TRIOMPHALE
Cena: 8850,00 zł
12046

Salvador DALI

Cena: 8850,00 zł
194865

RYNGRAF Z MATKĄ BOŻĄ CZĘSTOCHOWSKĄ, 1 poł. XX w.

Mosiądz, 49 x 40 mm, kontra, łańcuszek
Cena: 236,00 zł
194865

Cena: 236,00 zł
19532

RYNGRAF Z MATKĄ BOŻĄ OSTROBRAMSKĄ, Polska, poł. XX w.

Brąz; 9,8 x 8 cm
Cena: 590,00 zł
19532

Cena: 590,00 zł
19997

RYNGRAF PAMIĄTKOWY, Polska, 1916

Cyna, srebrzenie, 16 x 10 cm, dwuczęściowy
Cena: 944,00 zł
19997

Cena: 944,00 zł
Strona 4 z 42