Zresetuj wszystko

Galeria:
Strona 1 z 46
Wyników 1 - 36 z 1624

RZEMIOSŁO

3985

ETUI NA ZAPAŁKI ZE SMOKIEM, Chiny, XIX/XX w.

Emalia komórkowa na miedzi, 6 x 4,2 cm
Cena: 960,00 zł
3985

Cena: 960,00 zł
3971

MINIATURA POMNIKA GHANDIEGO, 2 poł. XX w.

Brąz, wys. 13,5 cm
Cena: 1020,00 zł
3971

Cena: 1020,00 zł
39672

WAZON ŚWIATŁO KSIĘŻYCA, Chiny, ok. 1930

Porcelana, niebieska polewa, krakelura, wys. 21 cm
Cena: 360,00 zł
39672

Cena: 360,00 zł
395732

PARA PAŁECZEK Z ZIELONYMI PTAKAMI, Chiny, XX w.

Kość słoniowa, barwiona
Cena: 1200,00 zł
395732

Cena: 1200,00 zł
39227

SZKATUŁKA Z PAPUGĄ, Chiny, XX / XXI w.

Laka; 4,5 x 12,5 x 8,5 cm
Cena: 480,00 zł
39227

Cena: 480,00 zł
3912

PTAKI POŚRÓD KWIATÓW, Chiny, XIX/XX w.

Haft, jedwab; 46 x 75 cm
Cena: 840,00 zł
3912

Cena: 840,00 zł
389A

TALERZ TYPU IMARI, Chiny, XIX/XX w.

Porcelana
Cena: 720,00 zł
389A

Cena: 720,00 zł
389_1

Porcelana
Cena: 720,00 zł
389_1

Cena: 720,00 zł
3881

ZESTAW PORCELANOWY, Chiny, ok. 1970

Porcelana, farby naszkliwne (nadruk podmalowany)
Cena: 600,00 zł
3881

Cena: 600,00 zł
3877

Porcelana
Cena: 720,00 zł
3877

Cena: 720,00 zł
3863

BUDDYJSKI MŁYNEK MODLITEWNY, Tybet lub Mongolia, XX w.

Biały metal, miedź, drewno
Cena: 960,00 zł
3863

Cena: 960,00 zł
38572

THANKA BUDDA SIAKJAMUNI, Tybet, k. XX w.

Farby wodne, jedwab
Cena: 960,00 zł
38572

Cena: 960,00 zł
37818

GARNITUR KOMINKOWY, Francja przed 1883

Zegar i dwie patery
Cena: 2400,00 zł
37818

Cena: 2400,00 zł
37764

PARA DZBANÓW DEKORACYJNYCH W STYLU RENESANSU, 2 poł. XIX w.

Stop metali patynowany, czarny marmur (podstawa)
Cena: 2400,00 zł
37764

Cena: 2400,00 zł
37557

ZEGAR KOMINKOWY Z ANIOŁEM KLĘCZĄCYM PRZY KRZYŻU, Francja, 2 poł. XIX w.

Obudowa brąz złocony; 48 x 33 x 12 cm
Cena: 4200,00 zł
37557

Cena: 4200,00 zł
37355

ZEGAR KOMINKOWY Z CHŁOPCEM I PSEM, Francja, 2 poł. XIX w.

Obudowa brąz złocony; 36 x 28 x 10 cm
Cena: 3000,00 zł
37355

Cena: 3000,00 zł
371778

ZEGAR KOMINKOWY, Francja, Paryż, Bracia Japy, k. XIX w.

Cena: 1800,00 zł
371778

Cena: 1800,00 zł
taca-secesyjna-niemcy-krefeld-j-p-kayser-sohn

TACA SECESYJNA Z PODWÓJNYM PAŁĄKIEM, Niemcy, Krefeld, J.P. Kayser & Sohn AG, ok. 1900

Cyna; 15 x 36,5 x 19 cm
Cena: 600,00 zł

Cena: 600,00 zł
108-secesyjny-polmisek-z-odyncem-ok-1900

SECESYJNY PÓŁMISEK Z ODYŃCEM, ok. 1900

Cyna; 54 x 30 cm
Cena: 960,00 zł

Cena: 960,00 zł
polmisek-dekorowany-groszku-niemcy-krefeld-j-p-kayse

PÓŁMISEK DEKOROWANY MOTYWEM GROSZKU, Niemcy, Krefeld, J.P. Kayser & Sohn AG, ok. 1900

Cyna; 3,3 x 46 x 29 cm
Cena: 360,00 zł

Cena: 360,00 zł
134-sosjerka-secesyjna-niemcy-nadrenia-orivit-ag-1894-1905

SOSJERKA SECESYJNA, Niemcy, Nadrenia, Orivit AG, 1894 - 1905

Cyna, 11,5 x 21 x 10 cm
Cena: 360,00 zł

Cena: 360,00 zł
326755

ZEGAR PORTYKOWY, Francja, Paryż, Bracia Japy, ok. 1880

Obudowa drewno barwione, intarsje, mosiądz, złocenie, tarcza emaliowana
Cena: 3000,00 zł
326755

Cena: 3000,00 zł
32214

ZEGAR PORTYKOWY, Francja, Vincenti, ok. 1880

Obudowa drewno, intarsje, barwienia, mosiądz; 45 x 22 x 12,7 cm
Cena: 2640,00 zł
32214

Cena: 2640,00 zł
32114

ZEGAR PORTYKOWY, Francja, k. XIX w.

Obudowa drewno czernione, brąz, inkrustacje; 53 x 26,5 x 15 cm
Cena: 3000,00 zł
32114

Cena: 3000,00 zł
320841

ZEGAR PORTYKOWY, Francja, ok. 1880

Obudowa drewno czernione, brąz, inkrustacje; 52 x 26,5 x 14,5 cm
Cena: 3000,00 zł
320841

Cena: 3000,00 zł
31923

ZEGAR PORTYKOWY, Francja, Paryż, ok. 1880

Obudowa mahoń, brąz złocony; 50 x 26,5 x 15 cm
Cena: 3000,00 zł
31923

Cena: 3000,00 zł
31844

KILIM. Bałkany, Şarköy, XIX/XX w.

Wełna, 180 x 98 cm
Cena: 720,00 zł
31844

Cena: 720,00 zł
30765

KOMPLET DO LIKIERU W STYLU ART DECO, Polska, ok. 1930

Szkło różowe, szlifowane
Cena: 720,00 zł
30765

Cena: 720,00 zł
302976

TOREBKA DAMSKA Z PTAKAMI, ok. 1930

Skóra, tłoczenie, barwienie, haft; sznurek jedwabny; wewnątrz wyścielona jedwabiem; 12 x 34,5 cm
Cena: 480,00 zł
302976

Cena: 480,00 zł
29417

IKONA, ŚWIĘCI: ONUFRY, KATARZYNA ALEKSANDRYJSKA, MARIA EGIPCJANKA, Rosja, XVIII/XIX w.

Tempera, złocenie, deska, płytki kowczeg; 31 x 27 cm
Cena: 3000,00 zł
29417

Cena: 3000,00 zł
29353

IKONA, MATKA BOŻA WŁODZIMIERSKA, Rosja, XIX w.

Tempera, deska; 36 x 29 cm
Cena: 1800,00 zł
29353

Cena: 1800,00 zł
273994

ZEGAREK KIESZONKOWY, pocz. XX w.

Koperta srebrzona, śr. 5 cm
Cena: 360,00 zł
273994

Cena: 360,00 zł
271832

PEKTORALIK MOVADO SÛRETÉ, Szwajcaria, po 1904

Trzykopertowy, złoty, próba 585
Cena: 3360,00 zł
271832

Cena: 3360,00 zł
265366

BUDZIK PODRÓŻNY JELEŃ, Związek Radziecki, poł. XX w.

Obudowa niklowana, etui skórzane, 9 x 8,5 cm
Cena: 180,00 zł
265366

Cena: 180,00 zł
26487

ZEGAREK DAMSKI, BIŻUTERYJNY, XX w.

Białe złoto (?), diamenty (?), szafiry (?), 22 x 13 mm
Cena: 480,00 zł
26487

Cena: 480,00 zł
15127

ŻABA NA LIŚCIU, Francja, Nancy Daum, poł. XX w.

Szkło paté de verre , 6,5 x 15,5 x 16 cm
Cena: 2400,00 zł
15127

Cena: 2400,00 zł
Strona 1 z 46