Figura kobiety z puttem, Włochy, XIX/XX w.
Alabaster, wys. 77, śr. cokołu 22 cm
Stan zachowania: naprawy
Description Obiekt dostępny w Galerii na Freta, Warszawa, Freta 25

Base price 14375,00 zł