Strona 1 z 5
Wyników 1 - 36 z 157

rzeźba

080a6

André VILLIEN

ORZEŁ NA SKALE, ok. 1900
Cena: 402,00 zł
080a6

André VILLIEN

Cena: 402,00 zł
06284

Antoni KURZAWA

GŁOWA MICKIEWICZA
Cena: 6900,00 zł
06284

Antoni KURZAWA

Cena: 6900,00 zł
2638

AWALOKITEŚWARA, Chiny, XIX/XX w.

Relief, ceramika, złocenie, 56 x 35 mm
Cena: 460,00 zł
2638

Cena: 460,00 zł
223-bodhisattwa-z-partnerka-tzw-yab-yum-chiny-xix-w

BODHISATTWA Z PARTNERKĄ, TZW. YAB-YUM, Chiny, XIX w.

Brąz, wys. 15, podstawa 9,5 x 8 cm
Cena: 5750,00 zł

Cena: 5750,00 zł
20120705_175228_075

BRAHMA Z CZTEREMA TWARZAMI, Indie, XIX/XX w.

Brąz odlewany, cyzelowany; wys. 22 cm
Cena: 2070,00 zł
20120705_175228_075

Cena: 2070,00 zł
220-budda-amitajus-chiny-lub-tybet-xix-w

BUDDA AMITAJUS, Chiny lub Tybet, XIX w.

Brąz, wys.16,5 cm
Cena: 4600,00 zł

Cena: 4600,00 zł
215-budda-amithaba-chiny-xix-w

BUDDA AMITHABA, Chiny, XIX w.

Brąz, 15,5 x 10 x 7,5 cm
Cena: 4600,00 zł

BUDDA AMITHABA, Chiny, XIX w.

Cena: 4600,00 zł
2272

C. CARVIN

PARA BAŻANTÓW, ok. 1920
Cena: 920,00 zł
2272

C. CARVIN

Cena: 920,00 zł
29661

Carlos VELAZQUEZ

WYJŚCIE NA ARENĘ, 1963
Cena: 805,00 zł
29661

Carlos VELAZQUEZ

Cena: 805,00 zł
16557

Christian BEHRENS

PERSEUSZ ZMIENIAJĄCY ATLASA W KAMIEŃ GŁOWĄ MEDUZY
Cena: 13800,00 zł
16557

Christian BEHRENS

Cena: 13800,00 zł
1581

CHRYSTUS UKRZYŻOWANY, XVIII / XIX w.

Drewno, wys. 52 cm
Cena: 2070,00 zł
1581

Cena: 2070,00 zł
1397

Cyprian GODEBSKI

ADAM MICKIEWICZ, po 1898
Cena: 17250,00 zł
1397

Cyprian GODEBSKI

Cena: 17250,00 zł
2669

CZYTAJĄCY STARZEC, XIX w.

Brąz, relief, kontra, 20,5 x 18 cm
Cena: 690,00 zł
2669

CZYTAJĄCY STARZEC, XIX w.

Cena: 690,00 zł
2045

DEWI, Indie, pocz. XX w.

Marmur, polichromia, wys. 41,5 cm
Cena: 1150,00 zł
2045

DEWI, Indie, pocz. XX w.

Cena: 1150,00 zł
20110725_093937_161

Dog

Dwudziestolecie międzywojenne

Cena: 2500,00 zł
20110725_093937_161

Dog

Cena: 2500,00 zł
05472

Edmund KOROSADOWICZ

TONDO, HENRYK SIENKIEWICZ, 1900
Cena: 1380,00 zł
05472

Edmund KOROSADOWICZ

Cena: 1380,00 zł
17663

Ernst Georg GILLICK

SCENA FIGURALNA
Cena: 4025,00 zł
17663

Ernst Georg GILLICK

Cena: 4025,00 zł
31428

Ferdinand PAUTROT

KUROPATWY ATAKOWANE PRZEZ ŻMIJĘ, 1867
Cena: 8050,00 zł
31428

Ferdinand PAUTROT

Cena: 8050,00 zł
113-fetysz-biteki-afryka-kongo-yakata-xx-w

FETYSZ BITEKI, Afryka, Kongo, Yakata, XX w.

Drewno, wys. 21 cm
Cena: 345,00 zł

Cena: 345,00 zł
127

FETYSZ, Afryka, Benin, XX w.

Drewno, wys. 51 cm
Cena: 575,00 zł
127

FETYSZ, Afryka, Benin, XX w.

Cena: 575,00 zł
20150330_161148_126

FETYSZ, Afryka, Benin, XX w.

Drewno, wys. 61 cm
Cena: 862,00 zł
20150330_161148_126

FETYSZ, Afryka, Benin, XX w.

Cena: 862,00 zł
20150330_162124_120

FETYSZ, Afryka, Kongo, Lulua, XX w.

Drewno, wys.22 cm
Cena: 345,00 zł
20150330_162124_120

Cena: 345,00 zł
3151

FIGURA BUDDY, Birma, XIX w.

Brąz, oczy i opaska inkrustowane granatami, kwarcem i kością, wys. 45 cm
Cena: 12000,00 zł
3151

FIGURA BUDDY, Birma, XIX w.

Cena: 12000,00 zł
20120404_170012_105

Figura kobiety z puttem, Włochy, XIX/XX w.

Alabaster, wys. 77, śr. cokołu 22 cm
Stan zachowania: naprawy
Cena: 14375,00 zł
20120404_170012_105

Cena: 14375,00 zł
33272

FIGURA KOBIETY, Afryka, Joruba, XX w.

Drewno, wys. 30 cm
Cena: 920,00 zł
33272

Cena: 920,00 zł
20140602_130850_084

FIGURA SŁONIA, pocz. XX w.

    Alabaster; 19 x 25 x 9 cm Stan zachowania brak jednego oka
Cena: 1035,00 zł
20140602_130850_084

FIGURA SŁONIA, pocz. XX w.

Cena: 1035,00 zł
079-figura-odpoczynek-ok-1930

FIGURA, ODPOCZYNEK, ok. 1930

Brąz, 19 x 22 cm
Cena: 1725,00 zł
079-figura-odpoczynek-ok-1930

FIGURA, ODPOCZYNEK, ok. 1930

Cena: 1725,00 zł
26185

FIGURKA BUDDY, Chiny, XX w.

Brąz, wys. 34 mm
Cena: 920,00 zł
26185

FIGURKA BUDDY, Chiny, XX w.

Cena: 920,00 zł
107-figurka-kaponya-afryka-poludniowe-kongo-xx-w

FIGURKA KAPONYA, Afryka, Południowe Kongo, XX w.

Heban, wys. 14,6 cm
Cena: 345,00 zł

Cena: 345,00 zł
Strona 1 z 5