CF Filtering & Search

Zresetuj wszystko

CF Filtering & Search wyszukiwarka

Rzeźby

Rzeźba to forma sztuki praktykowana od tysięcy lat. W trójwymiarowych kształtkach tkwi ponadczasowa magia. Takiej głębi i ekspresji jak rzeźby nie są w stanie oddać żadne inne formy dzieł artystycznych. Jeśli rzeźba leży w kręgu Twoich zainteresowań, skorzystaj z usług Domu Aukcyjnego Ostoya. Zajmujemy się zarówno sprzedażą, jak i skupem rzeźb na korzystnych warunkach.

Oryginalne rzeźby: skup i sprzedaż

W naszej galerii znajdziesz zarówno dzieła rzeźby współczesnej, jak i historyczne, stworzone przez znanych i cenionych artystów. Niezależnie od tego, jakie są Twoje preferencje estetyczne, pomożemy Ci odnaleźć taką, która wpisze się w gusta. Masz rzeźbę, którą chciałbyś sprzedać? Oczekujesz profesjonalnej wyceny i uczciwych warunków sprzedaży? Zagwarantujemy Ci je. Odwiedź nasz Dom Aukcyjny – zapewnimy bezpłatną wycenę ekspercką i konkurencyjne warunki zakupu. Zaufaj naszemu doświadczeniu i ekspertyzie! Dowiedz się więcej – zadzwoń, napisz lub odwiedź naszą warszawską galerię.

Dlaczego warto skorzystać z usług domu aukcyjnego?

 

Profesjonalne aukcje rzeźby od lat gromadzą koneserów i łowców okazji poszukujących dzieł sztuki, które wzbogacą ich osobiste kolekcje. W odróżnieniu od galerii sztuki, w domu aukcyjnym możesz znaleźć rzeźby autorstwa różnych – mniej lub bardziej znanych artystów z różnych epok. Nic więc dziwnego, że liczba osób zainteresowanych usługami Domu Aukcyjnego Ostoya nieustannie rośnie, a nasze rzeźby przyjeżdżają oglądać i podziwiać koneserzy z całego kraju i zagranicy.

Strona 1 z 5
Wyników 1 - 36 z 175

rzeźba

18522

Jan MAŁETA


MARSZAŁEK JÓZEF PIŁSUDSKI, 1934
Cena: 1200,00 zł
18522

Jan MAŁETA



Cena: 1200,00 zł
18745

P. NORGA


CHRYSTUS Z KRZYŻEM, 1 poł. XX w.
Cena: 960,00 zł
18745

P. NORGA



Cena: 960,00 zł
34285

PARA PORTRETÓW, Anglia, pocz. XIX w.


Relief, wosk, ramki brąz, szkło soczewkowe, tekturowe pudełko obite skórą, śr. 14 cm
Cena: 840,00 zł
34285

PARA PORTRETÓW, Anglia, pocz. XIX w.



Cena: 840,00 zł
3505

CHERUBIN, Polska, k. XVII w.


Drewno, polichromia, 29 cm
Cena: 7200,00 zł
3505

CHERUBIN, Polska, k. XVII w.



Cena: 7200,00 zł
13799

MADONNA Z DZIECIĄTKIEM, I poł. XIX w.


Żeliwo; 20,5 x 17 cm
Cena: 2400,00 zł
13799

MADONNA Z DZIECIĄTKIEM, I poł. XIX w.



Cena: 2400,00 zł
4051

Ryszard WAGNER, Niemcy, 1 poł. XX w.


Brąz, wys. 15,5 cm, podstawa czarny granit, wys. cłk. 23 cm
Cena: 1320,00 zł
4051

Ryszard WAGNER, Niemcy, 1 poł. XX w.



Cena: 1320,00 zł
40825

CHRYSTUS ZMARTWYCHWSTAŁY, Polska, XVIII / XIX w.


Drewno lipowe, polichromia, wys. 80 cm
Cena: 4800,00 zł
40825

CHRYSTUS ZMARTWYCHWSTAŁY, Polska, XVIII / XIX w.



Cena: 4800,00 zł
41942

Daniel GREINER


GŁOWA DZIECKA
Cena: 960,00 zł
41942

Daniel GREINER



Cena: 960,00 zł
4203

POPIERSIE DZIEWCZYNKI, XIX/XX w.


Alabaster, wys. 10,5 cm, podstawa szary marmur , wys. cłk. 12 cm
Cena: 600,00 zł
4203

POPIERSIE DZIEWCZYNKI, XIX/XX w.



Cena: 600,00 zł
4212

POPIERSIE CHŁOPCA, XIX/XX w.


Biskwit, porcelana, kobalt podszkliwny, złocenie, wys. 30,5 cm
Cena: 600,00 zł
4212

POPIERSIE CHŁOPCA, XIX/XX w.



Cena: 600,00 zł
4224

POPIERSIE DZIEWCZYNKI, ok. 1900


Alabaster, podstawa biały marmur, wys. cłk. 32,5 cm
Cena: 1440,00 zł
4224

POPIERSIE DZIEWCZYNKI, ok. 1900



Cena: 1440,00 zł
4239

POPIERSIE MĘŻCZYZNY W ZBROI, Francja, XIX w.


Brąz patynowany, podstawa złocona, wys. cłk.29,5 cm
Cena: 7200,00 zł
4239

POPIERSIE MĘŻCZYZNY W ZBROI, Francja, XIX w.



Cena: 7200,00 zł
42448

CESARZ RZYMSKI MAREK SALWIUSZ OTON, XIX w.


Brąz, marmur (podstawa), wys. cłk. 28 cm
Cena: 7200,00 zł
42448

CESARZ RZYMSKI MAREK SALWIUSZ OTON, XIX w.



Cena: 7200,00 zł
42552

F. PUGI


PISZĄCA DZIEWCZYNKA, XIX/XX w.
Cena: 1800,00 zł
42552

F. PUGI



Cena: 1800,00 zł
43712

LAMPART, Benin, XIX w.


Brąz, 32 x 36 x 11 cm
Cena: 3600,00 zł
43712

LAMPART, Benin, XIX w.



Cena: 3600,00 zł
20140303_142713_093

FIGURA, WENUS MEDYCEJSKA, XIX/XX w.


Brąz patynowany, bazalt, marmur plamisty (podstawa), wys. całk. 46 cm, podstawa wys. 13, śr. 14 cm
Cena: 5900,00 zł
20140303_142713_093

FIGURA, WENUS MEDYCEJSKA, XIX/XX w.



Cena: 5900,00 zł
080-pierre-jean-david-d-angers

Pierre-Jean DAVID d'ANGERS


FENELON
Cena: 5900,00 zł
080-pierre-jean-david-d-angers

Pierre-Jean DAVID d'ANGERS



Cena: 5900,00 zł
28878

GRECKI MŁODZIENIEC, Europa, XIX/XX w.


Brąz; wys. 34 cm
Cena: 4720,00 zł
28878

GRECKI MŁODZIENIEC, Europa, XIX/XX w.



Cena: 4720,00 zł
279981

Otto HOFFMANN


TANCERKA
Cena: 2596,00 zł
279981

Otto HOFFMANN



Cena: 2596,00 zł
26667

MAŁY WĘDKARZ, Rosja, Kasli, 1968


Żeliwo, wys. 27 cm, z wędką 37 cm
Cena: 1180,00 zł
26667

MAŁY WĘDKARZ, Rosja, Kasli, 1968



Cena: 1180,00 zł
3855

FALSTAFF I PANI FORD, Anglia, k. XIX w.


Brąz, 22 x 16 cm, kontra
Cena: 944,00 zł
3855

FALSTAFF I PANI FORD, Anglia, k. XIX w.



Cena: 944,00 zł
20452

KOLUMNA NAPOLEONA, Francja, XIX w.


Brąz, czarny marmur (podstawa); wys. całk. 65 cm
Cena: 10800,00 zł
20452

KOLUMNA NAPOLEONA, Francja, XIX w.



Cena: 10800,00 zł
18357

Kazimierz GRODZICKI


KOŃ NA PASTWISKU, 1916
Cena: 2950,00 zł
18357

Kazimierz GRODZICKI



Cena: 2950,00 zł
179737

Jean Louis VÉRAY 


FRANÇOIS ANNIBAL D`ESTRÉES
Cena: 5900,00 zł
179737

Jean Louis VÉRAY 



Cena: 5900,00 zł
416a

DZIEWCZYNA Z TAMBURYNEM, pocz. XX w.


Stop metali brązowiony, wys. 23 cm
Cena: 944,00 zł
416a

DZIEWCZYNA Z TAMBURYNEM, pocz. XX w.



Cena: 944,00 zł
41369

Julius Paul SCHMIDT-FELLING


ŁUCZNIK
Cena: 1770,00 zł
41369

Julius Paul SCHMIDT-FELLING



Cena: 1770,00 zł
4122

BAŻANT, Francja, 2 poł. XIX w.


Brąz, złocenie, zielony marmur (podstawa), wym. całk. 19 x 28 x 11 cm
Cena: 1770,00 zł
4122

BAŻANT, Francja, 2 poł. XIX w.



Cena: 1770,00 zł
4119

ŚPIĄCE PUTTO, Włochy, XIX w.


Marmur; 7,5 x 16,5 x 9 cm
Cena: 1770,00 zł
4119

ŚPIĄCE PUTTO, Włochy, XIX w.



Cena: 1770,00 zł
40992

TUREK Z TACĄ w typie Bergmanna, pocz. XX w.


Brąz malowany "na zimno"; wys. 11 cm
Cena: 2124,00 zł
40992

TUREK Z TACĄ w typie Bergmanna, pocz. XX w.



Cena: 2124,00 zł
27075

CZYTAJĄCY DON KICHOT, Rosja, Kasli, XX w.


Żeliwo, wys. 20 cm
Cena: 2950,00 zł
27075

CZYTAJĄCY DON KICHOT, Rosja, Kasli, XX w.



Cena: 2950,00 zł
28353

Pietro KÜFFERLE


CHRYSTUS ZSTĘPUJĄCY Z GÓRY TABOR, 1925
Cena: 33630,00 zł
28353

Pietro KÜFFERLE



Cena: 33630,00 zł
24351

Leon PILET


JOANNA DARC
Cena: 7670,00 zł
24351

Leon PILET



Cena: 7670,00 zł
144-popiersie-dziewczyny-w-czepcu-wlochy-k-xix-w

POPIERSIE DZIEWCZYNY W CZEPCU, Włochy, k. XIX w.


Marmur, 36 x 35 x 15 cm
Cena: 4720,00 zł
144-popiersie-dziewczyny-w-czepcu-wlochy-k-xix-w

POPIERSIE DZIEWCZYNY W CZEPCU, Włochy, k. XIX w.



Cena: 4720,00 zł
30826

GALOPUJĄCY KOZAK, Rosja, XIX/XX w.


Brąz, 10 x 19 x 9 cm, podstawa kamienna
Cena: 3540,00 zł
30826

GALOPUJĄCY KOZAK, Rosja, XIX/XX w.



Cena: 3540,00 zł
20110203_095935_160

BIAŁA TARA, Tybet, 2. poł. XIX w.


Cena: 3795,00 zł
20110203_095935_160

BIAŁA TARA, Tybet, 2. poł. XIX w.



Cena: 3795,00 zł
076-krol-polski-jan-ii-kazimierz-xix-w

KRÓL POLSKI JAN II KAZIMIERZ, XIX w.


Medalion, kość, relief, śr. 6 cm Pochodzenie: rezydencja Nowina Chrzanowskich w Opaczy.
Cena: 1380,00 zł
076-krol-polski-jan-ii-kazimierz-xix-w

KRÓL POLSKI JAN II KAZIMIERZ, XIX w.



Cena: 1380,00 zł
Strona 1 z 5

Zapraszamy do naszych salonów

i