Zresetuj wszystko

Galeria:
Strona 9 z 42
Wyników 289 - 324 z 1506

Rzemiosło

070122

PORTRET MŁODEGO MĘŻCZYZNY, ok. 1820

Cena: 2124,00 zł
070122

Cena: 2124,00 zł
07252

PARA MINIATUR: JÓZEF I ANNA GABRIEL, pocz. XIX w.

Gwasz, pergamin; 6 x 4,7 cm
Cena: 4720,00 zł
07252

Cena: 4720,00 zł
15055

TŁOK PIECZĘTNY GUSTAWA TYSOWSKIEGO

Monogram: GT
Cena: 236,00 zł
15055

Cena: 236,00 zł
29261

IKONA PODRÓŻNA ZE ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM, Rosja, XIX w.

Mosiądz; 14 x 12 cm
Cena: 708,00 zł
29261

Cena: 708,00 zł
3583

ZEGAR, XIX/XX w.

Obudowa drewniana; 22 x 25 x 12 cm
Cena: 649,00 zł
3583

ZEGAR, XIX/XX w.

Cena: 649,00 zł
37357

STATYW NA ZAPAŁKI, Chiny, XIX/XX w.

Emalia komórkowa na miedzi, złocenie; 48 x 41 x 25 mm
Cena: 177,00 zł
37357

Cena: 177,00 zł
3761

CZARKA Z WRAKU ŻAGLOWCA TEK SING, Chiny, przed 1822

Porcelana, kobalt poszkliwny, śr. 10,5, wys 4,5 cm
Cena: 826,00 zł
3761

Cena: 826,00 zł
12031

ŚWIECZNIK KLASYCYSTYCZNY, Polska, Warszawa, Bracia Łopieńscy, ok. 1900

Brąz złocony; 11,5 x 24 x 9 cm
Cena: 8850,00 zł
12031

Cena: 8850,00 zł
12522

TŁOK PIECZĘTNY Z ORŁEM, GODŁEM POLSKI, wz. 1927

Mosiądz; 29 x 27 x 7 mm
Cena: 944,00 zł
12522

Cena: 944,00 zł
13095

TŁOK PIECZĘTNY Z MONOGRAMEM, XIX w.

Mosiądz, wys. 7,5 cm
Cena: 345,00 zł
13095

Cena: 345,00 zł
13133

PREZYDENT STANISŁAW WOJCIECHOWSKI, po 1922

Brąz, relief, 30 x 22 cm
Cena: 9440,00 zł
13133

Cena: 9440,00 zł
16037

KRUCYFIKS, Gruzja, XIX w.

Mosiądz; 11,7 x 9,7 cm
Cena: 805,00 zł
16037

KRUCYFIKS, Gruzja, XIX w.

Cena: 805,00 zł
16126

IKONA, ŚWIĘTY FIODOR TRICHINA, Rosja, ok. 1880

Tempera, złocenie, deska; 18 x 14 cm
Cena: 2185,00 zł
16126

Cena: 2185,00 zł
18126

ZEGAREK DAMSKI NA RĘKĘ, Cartier, XX w.

Koperta złocona, szafir; 28 x 20 mm
Cena: 1725,00 zł
18126

Cena: 1725,00 zł
2382

KARAFKA, Francja, Odiot, XIX/XX w.

Szkło bezbarwne, szlifowane, oprawa: srebro, próba 1, wys. 37 cm
Cena: 1150,00 zł
2382

Cena: 1150,00 zł
256637

PORTRET KOBIETY W CZEPCU, ok. 1830

Miniatura, gwasz, kość; 9 x 7,5 cm
Cena: 1725,00 zł
256637

Cena: 1725,00 zł
26479

PARA BOGÓW, Indie, XVIII / XIX w.

Brąz, wys. 6,5 cm
Cena: 1725,00 zł
26479

Cena: 1725,00 zł
26567

LAKSZMI, Indie, XIX w.

Brąz, wys. 6 cm
Cena: 1725,00 zł
26567

LAKSZMI, Indie, XIX w.

Cena: 1725,00 zł
26644

POSTAĆ Z BARANIĄ GŁOWĄ, Indie, XVIII w.

Brąz, wys. 5,8 cm
Cena: 1725,00 zł
26644

Cena: 1725,00 zł
2675

KRYSZNA, Indie, XVIII w.

Brąz, wys. 8,5 cm
Cena: 2300,00 zł
2675

KRYSZNA, Indie, XVIII w.

Cena: 2300,00 zł
270277

GANEŚA, Indie, XIX w.

Brąz, wys. 7 cm
Cena: 2300,00 zł
270277

GANEŚA, Indie, XIX w.

Cena: 2300,00 zł
27195

ORANT, Indie, XIX w.

Brąz, wys. 8 cm
Cena: 1725,00 zł
27195

ORANT, Indie, XIX w.

Cena: 1725,00 zł
27295

PARWATI, Indie, XVIII w.

Brąz, wys. 4,5 cm
Cena: 1725,00 zł
27295

PARWATI, Indie, XVIII w.

Cena: 1725,00 zł
272a

NANDI, Indie, XVIII w.

Brąz, dł. 4,5 cm
Cena: 2300,00 zł
272a

NANDI, Indie, XVIII w.

Cena: 2300,00 zł
27444

GARUDA, Indie, XIX w.

Brąz, wys. 14,5 cm
Cena: 3450,00 zł
27444

GARUDA, Indie, XIX w.

Cena: 3450,00 zł
27559

SZASZTHI, Indie, XVIII w.

Brąz, wys. 17 cm
Cena: 2875,00 zł
27559

SZASZTHI, Indie, XVIII w.

Cena: 2875,00 zł
27614

LAKSZMI NARAJANA, Indie, XIX w.

Brąz, wys. 8 cm
Cena: 2300,00 zł
27614

Cena: 2300,00 zł
27757

BÓG Z BARANIĄ GŁOWĄ, Indie, XIX w.

Brąz, wys. 10,5 cm
Cena: 2300,00 zł
27757

Cena: 2300,00 zł
Strona 9 z 42