Zresetuj wszystko

Galeria:
Strona 9 z 46
Wyników 289 - 324 z 1624

RZEMIOSŁO

37174

PORTMONETKA, Francja, ok. 1930

Jedwab, haft, koraliki, stal miedziowana; 12 x 19 cm
Cena: 354,00 zł
37174

Cena: 354,00 zł
352137

WAGA DOMOWA, Niemcy, XIX/XX w.

Żeliwo, stal, emalia, wys. 30 cm
Cena: 944,00 zł
352137

Cena: 944,00 zł
31316

WIECZNE PIÓRO, Pelikan, ok. 1930

Masa plastyczna, miedź, stal, złocenie, dł.12 cm
Cena: 708,00 zł
31316

Cena: 708,00 zł
4233

PUDEŁKO, ok. 1930

Tektura, druk barwny; 3,7 x 18 x 13 cm
Cena: 354,00 zł
4233

PUDEŁKO, ok. 1930

Cena: 354,00 zł
4103

LOTERYJKA, ok. 1930

Drewno, karton, w tekturowym pudełku E. Wedel w Warszawie
Cena: 1180,00 zł
4103

LOTERYJKA, ok. 1930

Cena: 1180,00 zł
4064

BAROMETR, Śląsk, Jelenia Góra, F. Hapel, pocz. XX w.

Wiszący, obudowa drewniana, śr. 17,5 cm
Cena: 708,00 zł
4064

Cena: 708,00 zł
33791

ZESTAW FAJEK

ZESTAW FAJEK
Cena: 2596,00 zł
33791

ZESTAW FAJEK

Cena: 2596,00 zł
32176

ZAPALNICZKA, Szwajcaria, Dunhill

Biały metal złocenie; waga 80,7 g; 64 x 13 x 11 mm
Cena: 472,00 zł
32176

Cena: 472,00 zł
28152

IKONA PODRÓŻNA, SKRZYDŁO POLIPTYKU, Rosja, XIX w.

Mosiądz, emalia; 18 x 11 cm
Cena: 472,00 zł
28152

Cena: 472,00 zł
27946

IKONA PODRÓŻNA, MATKA BOŻA KAZAŃSKA, Rosja, XIX w.

Mosiądz; 10,8 x 7 cm
Cena: 590,00 zł
27946

Cena: 590,00 zł
21028

RYNGRAF Z MATKĄ BOŻĄ OSTROBRAMSKĄ, ok. 1930

Cyna, śr. 85 mm
Cena: 236,00 zł
21028

Cena: 236,00 zł
20917

RYNGRAF Z MATKĄ BOŻĄ KARMIĄCĄ, Polska, 1 poł. XX w.

Cyna srebrzona; 7 x 6 cm
Cena: 354,00 zł
20917

Cena: 354,00 zł
193-zegarek-kieszonkowy-szwajcaria-k-xix-w

ZEGAREK KIESZONKOWY, Szwajcaria, k. XIX w.

Dwukopertowy, zewn. koperta srebrna, próba 800, złocenie, śr. 48 mm, Puncowanie: pardwa, 0,800, półksiężyc, korona, 587791
Cena: 460,00 zł

Cena: 460,00 zł
20110203_095935_160

BIAŁA TARA, Tybet, 2. poł. XIX w.

Cena: 3795,00 zł
20110203_095935_160

Cena: 3795,00 zł
27842

ZEGAR LATARNIOWY, Anglia, XVII w.

Obudowa: mosiądz, 39 x 15 x 15 cm
Cena: 7670,00 zł
27842

Cena: 7670,00 zł
a61n143a

WAZON ZDOBIONY DEKORACJĄ PEJZAŻOWĄ I KALIGRAFICZNĄ, Chiny, pocz. XX w.

Porcelana malowana podszkliwnie kobaltem; wys. 51,5 cm
Cena: 1416,00 zł
a61n143a

Cena: 1416,00 zł
a61n139a

Porcelana malowana podszkliwnie kobaltem; wys. 49 cm, śr. wylewu 20 cm
Cena: 1416,00 zł
a61n139a

Cena: 1416,00 zł
3496

POJEMNIK, Chiny, XVIII w.

Mosiądz, dł. 14 cm
Cena: 1180,00 zł
3496

POJEMNIK, Chiny, XVIII w.

Cena: 1180,00 zł
3488

WAZON, Indie, XIX w.

Miedź, wys. 13 cm
Cena: 944,00 zł
3488

WAZON, Indie, XIX w.

Cena: 944,00 zł
f3

BUTLA NA WINO ZDOBIONA SMOKAMI I FENIKSAMI, Chiny, kon. XIX w.

Porcelana dekorowana podszkliwnie kobaltem; wysokość: 13 cm
Cena: 590,00 zł
f3

Cena: 590,00 zł
f2

BUTLA NA WINO Z FENIKSEM, Chiny, kon. XIX w.

Porcelana malowana podszkliwnie kobaltem; wysokość: 14 cm<
Cena: 826,00 zł
f2

Cena: 826,00 zł
33578

PLANIMETR, Niemcy, Kempten-Allgau, Alfred Ott, 1 poł. XX w.

No 36316
Cena: 354,00 zł
33578

Cena: 354,00 zł
3341

ŚWIATŁOMIERZ, Zeiss Ikon Diapoth, ok. 1930

śr. 57 mm, skórzane etui
Cena: 236,00 zł
3341

Cena: 236,00 zł
333202

KOMPAS KAPITANA ADRIANOWA M 1911, Rosja

Mosiądz, szkło, śr. 55 mm
Cena: 590,00 zł
333202

Cena: 590,00 zł
33287

BAROMETR, Niemcy, Getynga, Wilhelm Lambrecht, 2 poł. XIX w.

Koperta mosiężna, śr. 5 cm, skórzane pudełko
Cena: 590,00 zł
33287

Cena: 590,00 zł
3313

PODZIAŁKA GEODEZYJNA, Polska, Skala, 2 poł. XX w.

Mosiądz; 21,6 x 3,5 cm, firmowe skórzane etui
Cena: 118,00 zł
3313

Cena: 118,00 zł
32084

KUBEK Z ZAMKIEM W HEIDELBERGU, Niemcy, Norymberga, Felsenstein & Mainzer, ok. 1900

Cyna, wys. 5,5 cm
Cena: 236,00 zł
32084

Cena: 236,00 zł
31942

KUBEK Z WIDOKAMI FRANKFURTU, Niemcy, Frankfurt, F. Ehrenfeld, po 1880

Cyna, wys. 5,6 cm
Cena: 236,00 zł
31942

Cena: 236,00 zł
30287

NOŻYCE KRAWIECKIE, USA, Newark, NJ, J. Wiss, XIX/XX w.

Stal, mosiądz, czarna farba, dł. 34,5 cm
Cena: 354,00 zł
30287

Cena: 354,00 zł
20110202_111535_026

ZEGAR Z MOTYWAMI BACHICZNYMI

Francja, Paryż, Susse Freres, ćw. XIX w.
Cena: 11880,00 zł
20110202_111535_026

ZEGAR Z MOTYWAMI BACHICZNYMI

Cena: 11880,00 zł
28269

ZEGAR KOMINKOWY, Austria, 1. ćw. XIX w.

Drewno, emalia, mosiądz, szkło; 40 x 29,2 x 12,5 cm
Cena: 7080,00 zł
28269

Cena: 7080,00 zł
20120827_141809_119

ZEGAR KOMINKOWY Z FIGURĄ MARIANNY, Francja, poł. XIX w.

Brąz cyzelowany, złocony; 31 x 35 x 8,5 cm
Cena: 5664,00 zł
20120827_141809_119

Cena: 5664,00 zł
279139

ZEGAR W TYPIE RELIGIEUSE, Vincenti & Cie, 2 poł. XIX w.

Drewno, fornir, mosiądz; 69,5 x 46 x 19,5 cm
Cena: 9440,00 zł
279139

Cena: 9440,00 zł
112

ZEGAR Z RAFAELEM, Francja, Paryż, Japy Freres, Francja, 3 ćw. XIX w.

Brąz i mosiądz złocony, emalia, stal; wys.: 35 cm
Cena: 3422,00 zł
112

Cena: 3422,00 zł
zegar-kominkowy-kwadransowy-z-repetycja-nn

ZEGAR KOMINKOWY, KWADRANSOWY Z REPETYCJĄ, Francja, 3 ćw. XVIII w.

Obudowa drewniana - buczyna, mazerunek, przeszklony front i wieńcząca gałka mosiężne, złocenia, mosiężna tabliczka z wyrytym: Robert; 48 x 30 x 12,5 cm
Cena: 7670,00 zł

Cena: 7670,00 zł
Strona 9 z 46