Zresetuj wszystko

Galeria:
Strona 8 z 43
Wyników 253 - 288 z 1537

Rzemiosło

3879

PARA TALERZY, Chiny, XIX w.

Porcelana, kobalt podszkliwny, farby naszkliwne, złocenia, śr. 46 cm
Cena: 8260,00 zł
3879

PARA TALERZY, Chiny, XIX w.

Cena: 8260,00 zł
3992

WAZA, Chiny, XIX/XX w.

Brąz, emalia komórkowa, wys. 17,5 cm
Cena: 590,00 zł
3992

WAZA, Chiny, XIX/XX w.

Cena: 590,00 zł
32373

KADZIELNICA ZE SMOKAMI, Japonia, 3 tercja XIX w.

Stop metali brązowiony, wys. 12,5, śr. 18,5 cm
Cena: 708,00 zł
32373

Cena: 708,00 zł
321_4

POSTACIE Z CHIŃSKIEJ OPERY, Chiny, poł. XX w.

32 wycinaki w barwnym papierze; 14,5 x 10,5 cm
Cena: 590,00 zł
321_4

Cena: 590,00 zł
32017

NÓŻ PASTERSKI Z PAŁECZKAMI, Mongolia, XIX / XX w.

Stal, drewno, róg, mosiądz, kość, srebro, skóra
Cena: 1770,00 zł
32017

Cena: 1770,00 zł
3137

FLAKON, Azja środkowa, XIX/XX w.

Biały metal, waga 127 g; 9 x 7,5 cm, z łańcuszkami 20 cm
Cena: 472,00 zł
3137

Cena: 472,00 zł
31131

Albert REIMANN

SECESYJNY NÓŻ DO PAPIERU, ok. 1900
Cena: 1770,00 zł
31131

Albert REIMANN

Cena: 1770,00 zł
30078

GARNUSZEK - KWARTA, XIX w.

Miedź, wys. 11,5, śr. 10,5 cm
Cena: 590,00 zł
30078

GARNUSZEK - KWARTA, XIX w.

Cena: 590,00 zł
2998

RONDELEK, XIX w.

Miedź, wys. 8, śr. 8,5, dł. 17,5 cm
Cena: 590,00 zł
2998

RONDELEK, XIX w.

Cena: 590,00 zł
298465

RONDELEK, XIX w.

Miedź, dł. 20, śr. 9 cm
Cena: 590,00 zł
298465

RONDELEK, XIX w.

Cena: 590,00 zł
297_1

PARA TALERZY Z LUDWIKIEM XVI I MARIĄ ANTONINĄ, Francja, XIX w.

Cyna, śr. 23 cm
Cena: 708,00 zł
297_1

Cena: 708,00 zł
29519

TALERZ, Niemcy, XVIII w.

Cyna, śr. 29 cm
Cena: 590,00 zł
29519

TALERZ, Niemcy, XVIII w.

Cena: 590,00 zł
22964

ZEGAREK MĘSKI NA RĘKĘ, Szwajcaria, Doxa

Złoty, śr. 35 mm
Cena: 2950,00 zł
22964

Cena: 2950,00 zł
211698

PLAKIETA FIRMY CHLEBNIKOW, Rosja, Moskwa, 1910

Brąz, 10,1 x 8,1 cm
Cena: 1180,00 zł
211698

Cena: 1180,00 zł
210b

IKONA PODRÓŻNA, TRYPTYK DEESIS, Rosja, XIX w.

Mosiądz, 7,5 x 18,2 cm
Cena: 1062,00 zł
210b

Cena: 1062,00 zł
161

Alfons KARNY

MEDALION ALEGORYCZNY
Cena: 2875,00 zł
161

Alfons KARNY

Cena: 2875,00 zł
32115

WAZA, Japonia, ok. 1900

Miedź złocona, emalia komórkowa, wys. 23 cm
Cena: 826,00 zł
32115

WAZA, Japonia, ok. 1900

Cena: 826,00 zł
32096

PARA WAZONIKÓW, Chiny, ok. 1970

Porcelana, nadruk barwny, wys. 10,5 cm
Cena: 826,00 zł
32096

Cena: 826,00 zł
3191

PAS Z PAWIEM I MOTYLAMI, Chiny, XX w.

Haft jedwabną nicią na jedwabiu; 60 x 10,5 cm
Cena: 236,00 zł
3191

Cena: 236,00 zł
31818

PAS Z WAZAMI I KWIATAMI, Chiny, XX w.

Haft jedwabną nicią na jedwabiu; 50,5 x 9 cm
Cena: 236,00 zł
31818

Cena: 236,00 zł
3171

WAZON Z PEJZAŻEM, Chiny, ok. 1970

porcelana, emaliowe farby naszkliwne, nadruk barwny, wys. 19 cm
Cena: 1180,00 zł
3171

Cena: 1180,00 zł
31629

PARA WAZ, Chiny, XIX/XX w.

Brąz, wys. 45 cm
Cena: 4720,00 zł
31629

PARA WAZ, Chiny, XIX/XX w.

Cena: 4720,00 zł
31523

SERWIS DO HERBATY DEKOROWANY W SMOKI, Chiny, ok. 1980

Porcelana, farby naszkliwne złocenia
Cena: 2360,00 zł
31523

Cena: 2360,00 zł
31481

TRZECH WOJOWNIKÓW, Benin, XIX/XX w.

Brąz, 18 x 15,5 cm
Cena: 1416,00 zł
31481

Cena: 1416,00 zł
28847

TALERZ ZE SCENĄ WE WNĘTRZU, Niemcy, 1730

Cyna, śr. 23,5 cm
Cena: 708,00 zł
28847

Cena: 708,00 zł
28796

SZKATUŁA, k. XIX w.

Drewno, blacha mosiężna, relief; 28,5 x 40,5 x 26,5 cm
Cena: 590,00 zł
28796

SZKATUŁA, k. XIX w.

Cena: 590,00 zł
28523

SZKLANICA, Niemcy, XIX/XX w.

Szkło bezbarwne, emalia, złocenie, wys. 17 cm
Cena: 236,00 zł
28523

SZKLANICA, Niemcy, XIX/XX w.

Cena: 236,00 zł
28421

TRZY PUCHARKI

Szkło bezbarwne, szlifowane, wys. 11,5, śr. 11 cm
Cena: 236,00 zł
28421

TRZY PUCHARKI

Cena: 236,00 zł
28378

KIELISZEK, XX w.

Szkło bezbarwne, lazurowane rubinowym, szlifowane, złocone, wys. 9, śr. 7,5 cm
Cena: 71,00 zł
28378

KIELISZEK, XX w.

Cena: 71,00 zł
25991

PIERŚCIEŃ, Polska, Warszawa, po 1986

Srebro, próba 925, turkusy, waga całk. 10,2 g, rozmiar 19 mm
Cena: 472,00 zł
25991

Cena: 472,00 zł
23494

IKONA, PRAZDNIK ZE ZMARTWYCHWSTANIEM, Rosja, po 1870

Tempera, złocenie, deska; 35,5 x 30,5 cm
Cena: 4130,00 zł
23494

Cena: 4130,00 zł
22694

IKONA ŚWIĄTECZNA - PRAZDNIK, Rosja, 2. poł. XIX w.

Tempera, złocenie, deska; 26,5 x 21, 8 cm
Cena: 5310,00 zł
22694

Cena: 5310,00 zł
13537

PLAKIETA, 80 LAT OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ W CIECHANOWIE, 1962

Mosiądz, srebrzenie; 10 x 7 cm
Cena: 354,00 zł
13537

Cena: 354,00 zł
108a5

WAZON, Polska, Tarnowiec, ok. 1975

Szkło warstwowe, bezbarwne i mieszane w masie, wys. 12,5 cm
Cena: 354,00 zł
108a5

Cena: 354,00 zł
10893

PATERA, ok. 1970

Szkło bezbarwne, formowane, powlekane zielonym i rubinowym; wys. 13, śr. 19 cm
Cena: 177,00 zł
10893

PATERA, ok. 1970

Cena: 177,00 zł
Strona 8 z 43