Zresetuj wszystko

Galeria:
Strona 39 z 44
Wyników 1369 - 1404 z 1550

Rzemiosło

zyzyzyzk

EKSPRES DO KAWY

Mosiądz wewnątrz cynowany, aluminium, szkło, kość; wys. 37 cm Palnik spirytusowy Sygnowany: "UNIVERSAL" No 009 LANDERS, FRARY &CLARK, NEW BRITAIN, CONN. U.S.A., numery patentów
Cena: 1150,00 zł
zyzyzyzk

EKSPRES DO KAWY

Cena: 1150,00 zł
20130402_153346_068

KOSZYK Z PAŁĄKIEM, Czechy, ok. 1925

Szkło ołowiowe, szlifowane, rżnięte, okucie srebrne, próba 800; 21 x 26 x 16 cm Puncowane: okrągła punca nieczytelna, owalna punca nieczytelna, w sześciokącie KG
Cena: 1380,00 zł
20130402_153346_068

Cena: 1380,00 zł
20130329_155334_079

EKSPRES DO KAWY, Württembergische Metallwarenfabrik, ok. 1880

Mosiądz, wewnątrz cynowany, drewno (uchwyty); wys. 38 cm, śr. podstawy 19 cm
Sygnowany: w rombie pędzący struś | 72; 6 | D.R.P. | 70135
Cena: 632,00 zł
20130329_155334_079

Cena: 632,00 zł
20130329_145408_107

ZEGAREK PODRÓŻNY, Szwajcaria, Tavannes, ok. 1930

Srebro, próba 925; waga 59 g; 37 x 30 x 8 mm
Sygnowany: TAVANNES WATCHCO | 825925 | 10419 | BREVDEP | stojący niedźwiedź 0.925 stojący niedźwiedź | półksiężyc, korona
Cena: 1150,00 zł
20130329_145408_107

Cena: 1150,00 zł
20130125_131700_064

SZKATUŁKA NA BIŻUTERIĘ W FORMIE MINITUROWEJ SKRZYNI, XIX/XX w.

Drewno, mosiądz, dno wyścielone tkaniną; 7 x 13 x 8 cm
Zamykana na klucz

Cena: 345,00 zł
20130125_131700_064

Cena: 345,00 zł
128a

ZEGAREK KIESZONKOWY, Szwajcaria, XIX/XX w.

Stal, oksydowanie, mosiądz, szkło, śr. 52 mm Na tarczy napis: ROSKOPF PATENT
Cena: 402,00 zł
128a

Cena: 402,00 zł
20130124_173326_131

ZEGAREK KIESZONKOWY REGULATOR Z DEWIZKĄ, XIX/XX w.

Dwukopertowy, metalowy, z sekundnikiem; śr. 7 cm Sygnowany na tarczy: RÉGULATEUR Na zewnętrznej kopercie wygrawerowany inicjał: JM
Cena: 690,00 zł
20130124_173326_131

Cena: 690,00 zł
20130124_173210_132

ZEGAREK KIESZONKOWY Z DEWIZKĄ, Szwajcaria, Neuchatel, Doxa, po 1906

Dwukopertowy, metalowy, z sekundnikiem; śr. 7 cm Sygnowany na tarczy: Anti-Magnetique | DOXA; na zewnętrznej kopercie 44 | ARGENTAN DOXA DEPOSE | 519744; na wewnętrznej kopercie wokół medali: MEDAILLE D'OR MILAN 1906 | DOXA | HORS CONCOURS | LIEGE 1905; od wewnątrz: ARGENTAN DOXA DEPOSE | 44 | 519744; na mechanizmie: DOXA Dewizka stal, mosiądz, masa perłowa, z emblematami budownictwa
Cena: 690,00 zł
20130124_173210_132

Cena: 690,00 zł
20121203_174832_006

KARAFKA Z KORKIEM, 4 ćw. XIX w.

    Szkło ołowiowe, formowane, szlifowane; wys. 38, śr. podstawy 14 cm
Cena: 345,00 zł
20121203_174832_006

Cena: 345,00 zł
20121201_130654_173

ZEGAREK KIESZONKOWY Z DEWIZKĄ, Szwajcaria, Billodes, przed 1911

    Dwukopertowy, metalowy, z sekundnikiem, śr. 5,5 cm Sygnowany na kopertach i mechanizmie: znak firmy z napisem BILLODES, nr 4515311
Cena: 575,00 zł
20121201_130654_173

Cena: 575,00 zł
20121201_130424_175

    Dwukopertowy, z sekundnikiem, zewnętrzna koperta srebrna, próba 800, częściowo złocona; śr. 4,5 cm Sygnowany na kopercie zewnętrznej monogram wiązany ZE; w pięciokącie pardwa; w prostokącie 0,800; w sześciokącie głowa psa; GALONNE; 19; półksiężyc i korona; 2161; na wewnętrznej kopercie: Cylindre 10 Rubis; monogram wiązany ZE; CUIVRE; 19; 2161
Cena: 460,00 zł
20121201_130424_175

Cena: 460,00 zł
zegarek-kieszonkowy-sun-dial-moser

Trzykopertowy, z sekundnikiem, srebrny, próba 875, śr. 5,5 cm Puncowany na każdej kopercie: stojacy niedźwiedź; P.MOSER; 0,875; 84; 64588; na wewnętrznej kopercie 16 RUBIS | Ancre Spiral Breguet Balancier coupe | P.MOSER | Nickel | N 64588
Cena: 1150,00 zł

Cena: 1150,00 zł
20121201_125733_177

ZEGAREK KIESZONKOWY, KLUCZYKOWY Z DEWIZKĄ, poł. XIX w.

    Dwukopertowy, z sekundnikiem, zewnętrzna koperta srebrna, częściowo złocona, śr. 4,5 cm Na obu kopertach nr 5244; na wewnętrznej: Cylindre 10 Rubis
Cena: 460,00 zł
20121201_125733_177

Cena: 460,00 zł
20121201_120219_181

ZEGAREK KIESZONKOWY Z DEWIZKĄ

    Dwukopertowy, metalowy, z sekundnikiem, śr. 4,6 cm Na zewnętrznej kopercie punca: w okręgu NICKEL GARANTI | F.F. | trzy róże; na obu nr: 188388
Cena: 345,00 zł
20121201_120219_181

ZEGAREK KIESZONKOWY Z DEWIZKĄ

Cena: 345,00 zł
20121201_120048_182

ZEGAREK KIESZONKOWY, KLUCZYKOWY, Anglia, Chester, 1862

    Dwykopertowy, z sekundnikiem, srebrny, próba sterling, śr. 5,5 cm Na tarczy numer: 21435; na kopercie punce: lew kroczacy, herb Chester; Y; punca nieczytelna; J.W - punca złotnika Jamesa Widmera Dewizka srebrna, próba 84; waga 53 g; puncowana: lew kroczacy; w prostokącie BK; w owalu 84, głowa kobiety w kokoszniku.
Cena: 920,00 zł
20121201_120048_182

Cena: 920,00 zł
20121130_190024_183

ZEGAREK KIESZONKOWY, DAMSKI, USA, Massachusetts, Waltham, pocz. XX w.

    Złoty, próba 585, trzykopertowy, z sekundnikiem; śr. 3,2 cm Na zewnętrznej, przedniej kopercie wyryty monogram JS, na tylnej półkiężyc i gwiazda inkrustowane kamieniami Na tarczy sygnatura: WALTHAM; na przedniej kopercie od wewnątrz: 14 K 585/100 FINE; na tylnej kopercie od wewnątrz: ROY 554698
Cena: 1380,00 zł
20121130_190024_183

Cena: 1380,00 zł
20121130_185920_184

ZEGAREK KIESZONKOWY Z DEWIZKĄ, Szwajcaria, Cyma, ok. 1920

    Metalowy, jednokopertowy, śr. 5 cm Sygnowany na tarczy i mechanizmie: CYMA Na kopercie srebrna nakładka: na wieńcu dwie skrzyżowane strzelby i jeleń
Cena: 345,00 zł
20121130_185920_184

Cena: 345,00 zł
20121130_185511_187

LASKA, Niemcy, XIX/XX w.

    Trzon drewniany, toczony, czerniony; skuwka metalowa; gałka srebrna, próba 800; dł. 86 cm Na gałce wyryty monogram wiązany MJ Puncowanie: TVC, korona, półksiężyc, 800; punca nieczytelna
Cena: 920,00 zł
20121130_185511_187

LASKA, Niemcy, XIX/XX w.

Cena: 920,00 zł
20121130_185215_188

LASKA, Polska, Warszawa, Piort Łątkowski, 1916-1921

    Trzon drewniany, toczony, czerniony; rączka srebrna, próba 84; dł. 80 cm Na rączce wyryty monogram wiązany NZ Puncowanie: sr84; w owalu ; dwie punce nieczytelne
Cena: 920,00 zł
20121130_185215_188

Cena: 920,00 zł
20121130_184538_189

LASKA, Niemcy, po 1886

    Trzon drewniany, toczony, czerniony; rączka srebrna, próba 800; dł. 88 cm Puncowanie: półksiężyc, korona, 800, w prostokącie FS
Cena: 1380,00 zł
20121130_184538_189

LASKA, Niemcy, po 1886

Cena: 1380,00 zł
20121130_184326_191

LASKA DEKOROWANA WICIĄ ROŚLINNĄ Z KWIATAMI, pocz XX w.

    Trzon drewniany, toczony, czerniony; skuwka mosiężna; rączka srebrna, próba 750; dł. 92,5 cm
Cena: 1380,00 zł
20121130_184326_191

Cena: 1380,00 zł
20121130_184057_193

LASKA, XX w.

    Trzon drewniany, toczony, czerniony; rączka metalowa, srebrzona, dł. 89 cm Znakowanie: KRONDDINZ
Cena: 345,00 zł
20121130_184057_193

LASKA, XX w.

Cena: 345,00 zł
20121130_182752_196

LASKA, pocz. XX w.

    Trzon drewniany, toczony, czerniony; rączka metalowa, srebrzona, dł. 91 cm Puncowanie: punca nieczytelna; ALPACCA
Cena: 575,00 zł
20121130_182752_196

LASKA, pocz. XX w.

Cena: 575,00 zł
20121130_182647_197

LASKA SECESYJNA, Niemcy, ok. 1900

    Trzon drewniany, toczony, czerniony; skuwka metalowa; rączka srebrna, próba 800, dł. 87 cm Na rączce wyryty monogram CB Puncowanie: korona; 800; koło z gwiazdką
Cena: 575,00 zł
20121130_182647_197

Cena: 575,00 zł
20121031_161359_130

GŁÓWKA FAJKI, 1 poł.. XX w.

    Porcelana malowana kobaltem, okucie mosiężne niklowane; dł. 10 cm
Cena: 260,00 zł
20121031_161359_130

GŁÓWKA FAJKI, 1 poł.. XX w.

Cena: 260,00 zł
20121031_161128_132

FAJKA ŻOŁNIERSKA, Niemcy, 1914

    Ebonit, pianka morska, porcelana, metal, dł. 29 cm
Cena: 402,50 zł
20121031_161128_132

Cena: 402,50 zł
20121031_160944_133

FAJKA MYŚLIWSKA, pocz. XX w.

    Drewno, porcelana, metal, sznurek, dł. 22,5 cm
Cena: 402,50 zł
20121031_160944_133

FAJKA MYŚLIWSKA, pocz. XX w.

Cena: 402,50 zł
20121031_160823_134

FAJKA MYŚLIWSKA, pocz. XX w.

    Róg, sznurek, wrzosiec, porcelana, mosiądz niklowany; dł. 31,5 cm
Cena: 402,50 zł
20121031_160823_134

FAJKA MYŚLIWSKA, pocz. XX w.

Cena: 402,50 zł
20121031_160122_137

PUCHAR PAMIĄTKOWY, Niemcy, po 1871

Cyna, wys. 24, śr. wlewu 9,6 cm
Cena: 402,50 zł
20121031_160122_137

Cena: 402,50 zł
20121031_154834_144

NACZYNIE DO LODU, poł. XX w.

Szkło szlifowane, oprawione w metal srebrzony; wys. 8,5, śr. 14,5 cm
Cena: 552,00 zł
20121031_154834_144

NACZYNIE DO LODU, poł. XX w.

Cena: 552,00 zł