Zresetuj wszystko

Galeria:
Strona 4 z 44
Wyników 109 - 144 z 1550

Rzemiosło

4353

WAZKA Z ŻURAWIEM I JELENIEM, Japonia, pocz. XX w.

Brąz, wys. 13 cm
Cena: 1180,00 zł
4353

Cena: 1180,00 zł
4346

ŚMIEJĄCY SIĘ BUDDA, Chiny, XIX/XX w.

Brąz, wys. 42 mm
Cena: 236,00 zł
4346

Cena: 236,00 zł
4235

WAZA, Chiny, XIX/XX w.

Brąz, wys. 18,5, śr. 24 cm
Cena: 1475,00 zł
4235

WAZA, Chiny, XIX/XX w.

Cena: 1475,00 zł
39544

ZEGAR SZAFKOWY, Niemcy, Lenzkirch, po 1930

Obudowa drewniana, wys. 36,5 cm
Cena: 944,00 zł
39544

Cena: 944,00 zł
3938

ZEGAR KREDENSOWY, Niemcy, Schwenningen, Friedrich Mauthe, ok. 1930

Obudowa drewniana 32 x 71 x 16 cm
Cena: 708,00 zł
3938

Cena: 708,00 zł
3875

ZEGAR EMPIROWY, Francja, Paryż Louis Mallet, ok. 1825

Obudowa brąz złocony, 45 x 32 x 15 cm
Cena: 8260,00 zł
3875

Cena: 8260,00 zł
38132

REMBRANDT I SASKIA, poł. XIX w.

Para miniatur, porcelana, farby naszkliwne, złocenie; 12 x 8 cm
Cena: 4720,00 zł
38132

Cena: 4720,00 zł
37174

PORTMONETKA, Francja, ok. 1930

Jedwab, haft, koraliki, stal miedziowana; 12 x 19 cm
Cena: 354,00 zł
37174

Cena: 354,00 zł
352137

WAGA DOMOWA, Niemcy, XIX/XX w.

Żeliwo, stal, emalia, wys. 30 cm
Cena: 944,00 zł
352137

Cena: 944,00 zł
31656

MAKATA Z WZOREM GEOMETRYCZNYM, 1 poł. XX w.

Jedwab, nić metalowa; 138 x 137 cm
Cena: 1770,00 zł
31656

Cena: 1770,00 zł
31316

WIECZNE PIÓRO, Pelikan, ok. 1930

Masa plastyczna, miedź, stal, złocenie, dł.12 cm
Cena: 708,00 zł
31316

Cena: 708,00 zł
4233

PUDEŁKO, ok. 1930

Tektura, druk barwny; 3,7 x 18 x 13 cm
Cena: 354,00 zł
4233

PUDEŁKO, ok. 1930

Cena: 354,00 zł
4103

LOTERYJKA, ok. 1930

Drewno, karton, w tekturowym pudełku E. Wedel w Warszawie
Cena: 1180,00 zł
4103

LOTERYJKA, ok. 1930

Cena: 1180,00 zł
4064

BAROMETR, Śląsk, Jelenia Góra, F. Hapel, pocz. XX w.

Wiszący, obudowa drewniana, śr. 17,5 cm
Cena: 708,00 zł
4064

Cena: 708,00 zł
33791

ZESTAW FAJEK

ZESTAW FAJEK
Cena: 2596,00 zł
33791

ZESTAW FAJEK

Cena: 2596,00 zł
32176

ZAPALNICZKA, Szwajcaria, Dunhill

Biały metal złocenie; waga 80,7 g; 64 x 13 x 11 mm
Cena: 472,00 zł
32176

Cena: 472,00 zł
28152

IKONA PODRÓŻNA, SKRZYDŁO POLIPTYKU, Rosja, XIX w.

Mosiądz, emalia; 18 x 11 cm
Cena: 472,00 zł
28152

Cena: 472,00 zł
27946

IKONA PODRÓŻNA, MATKA BOŻA KAZAŃSKA, Rosja, XIX w.

Mosiądz; 10,8 x 7 cm
Cena: 472,00 zł
27946

Cena: 472,00 zł
21028

RYNGRAF Z MATKĄ BOŻĄ OSTROBRAMSKĄ, ok. 1930

Cyna, śr. 85 mm
Cena: 236,00 zł
21028

Cena: 236,00 zł
20917

RYNGRAF Z MATKĄ BOŻĄ KARMIĄCĄ, Polska, 1 poł. XX w.

Cyna srebrzona; 7 x 6 cm
Cena: 354,00 zł
20917

Cena: 354,00 zł
20110203_095935_160

BIAŁA TARA, Tybet, 2. poł. XIX w.

Cena: 3795,00 zł
20110203_095935_160

Cena: 3795,00 zł
27842

ZEGAR LATARNIOWY, Anglia, XVII w.

Obudowa: mosiądz, 39 x 15 x 15 cm
Cena: 7670,00 zł
27842

Cena: 7670,00 zł
3496

POJEMNIK, Chiny, XVIII w.

Mosiądz, dł. 14 cm
Cena: 1180,00 zł
3496

POJEMNIK, Chiny, XVIII w.

Cena: 1180,00 zł
3488

WAZON, Indie, XIX w.

Miedź, wys. 13 cm
Cena: 944,00 zł
3488

WAZON, Indie, XIX w.

Cena: 944,00 zł
Strona 4 z 44