DZBAN DO PIWA, Niemcy, Grenzhausen, R. Merkelbach, k. XIX w.

Kamionka; wys. 31 cm
Sygnowany na spodzie: litery "RM" wpisane w sześcioramienną  gwiazdę; "F"; "283"
20140211_124620_203